Gå til innhold

Kahuna

Medlemmer
  • Innlegg

    12 045
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    8

Kahuna vant dagen sist 28. mai 2025

Kahuna hadde mest likt innhold!

2 følgere

Nylige profilbesøk

36 358 profilvisninger

Kahuna sine prestasjoner

19,4k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Disse hospitalskipene er vel heller ikke rated for sjøis?
  2. Det er feil. Hvorfor tror du norge har meglet i så mange konflikter? Det er ikke fordi norge løper rundt i verden for å finne konflikter å megle i. det er de som kom til oss *etter* oslo-prosessen.
  3. Rød-Larsen ble gitt spesialbehandling av samtlige regjeringer og utenriksministre etter at Oslo-prosessen gjorde Norge til en diplomatisk stormakt. At du gjør dette utelukkende til en Ap-sak forteller mer om deg.
  4. Det er mye elitehat i denne tråden. Det har for lengst beveget seg forbi sunn skepsis og over i noe styggere. Det begynner nå å komme eksempler på at folkevalgte på mye lavere nivå blir hetset på gata. Det er f* ikke greit. Spesielt sosiale medier er rigget for å forsterke 'engasjement'. Hat skaper klikk, klikk gir penger. Dessuten: Vi kan ikke stole på epstein-filene, ikke egentlig. En ting er at flere av meldingene har et kraftig preg av å være fabrikert for at noen skal lese dem i etterkant, en annen ting er at washington-regimet filtrerer hva som blir sluppet. Epstein-filene er kanskje grunn for å starte etterforskning men knapt bevis i seg selv.
  5. Tok en kjapp titt og det var ikke forståelig. Ingen forklaring på hvor bildene kom fra, han hoppet rett på konklusjonen, 'megastrukturer under pyramiden'. Nei jeg gadd ikke se resten av videoen. Så jeg søkte litt igjen. Da kom jeg over en interessant reddit-tråd. Biondis rapport baserer seg på arbeid av Chen fra 2006, de stiller et vesentlig spørsmål. Om Biondis tolkning er riktig(stor skepsis i tråden), hvorfor har han ikke verifisert den ved å anvende samme metode på et bygg/hule med kjent geometri for verifisering? Reddit-tråden: https://www.reddit.com/r/remotesensing/comments/1jsk9of/can_someone_tell_if_a_remote_sensing_paper/ Chens rapport: https://www.researchgate.net/profile/Vc-Chen/publication/3003947_Micro-Doppler_Effect_in_Radar_Phenomenon_Model_and_Simulation_Study/links/5512c7790cf268a4aaeb0e62/Micro-Doppler-Effect-in-Radar-Phenomenon-Model-and-Simulation-Study.pdf
  6. Om du trenger 'spekulere' rundt dette har du fulgt dårlig med. Jagland er midt i en mediastorm. De som har opplevd det kan fortelle at det er ganske jævlig. Nok til å bli syk av, så syk at noen faktisk velger selvmord. Media nekter oppskriftsmessig alt ansvar og ulvene i kommentarfeltet mener tydeligvis at det er helt greit. Rettstatens prinsipper om uskyldig til det motsatte er bevist skal tydeligvis ikke gjelde om du er kjendis..
  7. Jeg postet link til SAR-bilder derfra. Se selv.
  8. Da er det tydeligvis på tide å minne på denne saken: https://no.wikipedia.org/wiki/Tore_Tønne
  9. Så når vi ber om bevis regner du det som 'avsporing'? Det overrasker meg egentlig ikke.
  10. Hvilken debatt? du kommer med påstander om fremskritt som ikke er offentlige fordi de er gradert?
  11. Den som poster latterlige påstander står i grunn for latterliggjøringen selv.
  12. Det er ikke gapestokk, det kalles 'motbør'.
  13. Du har ingen bevis men forventer å bli tatt seriøst? Du sier vel heller ingenting om *hva* som skal skje? At 'noe' skal skje er bare for dumt.
  14. Du poster altså så forferdelig mye tull at det er vanskelig å finne ord. Hadde du enda hatt anstendighet til å avslutte alle poster med 'INGENTING AV DET JEG SKREV NÅ KAN BEVISES ELLER TAS SERIØST'.
  15. Det er greit å tro på rare ting men når du insisterer på at det du tror på skal behandles som bevis fortjener du latterliggjøring.
×
×
  • Opprett ny...