Tok en kjapp titt og det var ikke forståelig. Ingen forklaring på hvor bildene kom fra, han hoppet rett på konklusjonen, 'megastrukturer under pyramiden'. Nei jeg gadd ikke se resten av videoen.
Så jeg søkte litt igjen. Da kom jeg over en interessant reddit-tråd. Biondis rapport baserer seg på arbeid av Chen fra 2006, de stiller et vesentlig spørsmål. Om Biondis tolkning er riktig(stor skepsis i tråden), hvorfor har han ikke verifisert den ved å anvende samme metode på et bygg/hule med kjent geometri for verifisering?
Reddit-tråden: https://www.reddit.com/r/remotesensing/comments/1jsk9of/can_someone_tell_if_a_remote_sensing_paper/
Chens rapport: https://www.researchgate.net/profile/Vc-Chen/publication/3003947_Micro-Doppler_Effect_in_Radar_Phenomenon_Model_and_Simulation_Study/links/5512c7790cf268a4aaeb0e62/Micro-Doppler-Effect-in-Radar-Phenomenon-Model-and-Simulation-Study.pdf