Joachim_F Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 Sony vil straks lansere Go!Cam, et kamerasystem med innebygd mikrofon for PSP. Les mer
LucarioX Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 He he, dette er jo genialt Ta sommer bilder med en spillkonsoll. Kanskje ikke så veldig bra oppløsning, men men ... Er det redigerings programmet til å bruke på PSP konsoller eller på en PC?
Bertelsen Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 (endret) Jeg forstår ikke hvorfor de lager et så 'dårlig' kamera. De fleste nye mobiler med kamera har fler piksler og bedre oppløsninger. Gi meg GPS. Endret 2. mai 2007 av Bertelsen
Toska92 Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 Må si at det er en veldig bra ting og legge til PSP. Selv om "dårlig" oppløsning, så er det noe vi ikke har sett før, og det er bra.
Laland Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 Må si at det er en veldig bra ting og legge til PSP.Selv om "dårlig" oppløsning, så er det noe vi ikke har sett før, og det er bra. 8520118[/snapback] Ikke andre steder enn på Gizmondo. http://en.wikipedia.org/wiki/Gizmondo Uansett er det sikkert kjekt for de som har PSP`n i nærheten og vil ta bilder. Kan nok bli ett morsomt spillkonsept det her ja.
Henry9 Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 jo, dette er jo kult da ! Go!Cam... http://www.itavisen.no/php/art.php?id=296118 Det er jo noe GPS og noe IP- telofoni eller noe greier som jeg leste inne på der! Men dette blir kult, trur kanskje jeg ska kjøpe den te min PSP, men veit ikke hvor mye den kosta? hvor mye kosta den ?
Daniel Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 Må si at det er en veldig bra ting og legge til PSP.Selv om "dårlig" oppløsning, så er det noe vi ikke har sett før, og det er bra. 8520118[/snapback] Er det kamera på en håndholdt konsoll du mener vi ikke har sett før?
Eddie81 Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 Gameboy hadde også et kamera. Bilder i svart hvit og dårlig oppløsning. http://en.wikipedia.org/wiki/Gameboy_Camera Jeg håpet egentlig at kameraet til Psp skulle kunne brukes i spill, men sånn som jeg leste det så var ikke det tillfellet. Noen som vet ?
cowai Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 Gameboy-kameraet var verdens minste digitale på sin tid
capy Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 og i tillegg kunne man koble printer til GameBoy.. Sony henger etter:)
bamsefar Skrevet 2. mai 2007 Skrevet 2. mai 2007 En ting er i alle fall sikkert, MYE bedre design enn Eye saken som kommer til PS3. Bruksområdet for min del ser jeg ikke nytten av, holder meg til mobilkamera til nøds, ellers mer ordentlig.
Anbefalte innlegg