DukeRichelieu Skrevet mandag kl 22:14 Skrevet mandag kl 22:14 Hadde tenkt å tipse deg om denne, @Jotun, men mulig ti episoder diskvalifiserer den som miniserie. Beef https://m.imdb.com/title/tt14403178/ Ligger på Netflix. Veldig original og veldig bra i min bok. Synes det er en serie jeg aldri ser nevnt. Undervurdert.
mandodiao Skrevet tirsdag kl 10:57 Skrevet tirsdag kl 10:57 DukeRichelieu skrev (12 timer siden): Hadde tenkt å tipse deg om denne, @Jotun, men mulig ti episoder diskvalifiserer den som miniserie. Beef https://m.imdb.com/title/tt14403178/ Ligger på Netflix. Veldig original og veldig bra i min bok. Synes det er en serie jeg aldri ser nevnt. Undervurdert. Jeg likte denne godt, plottet tar greit av 1
Wheeljack Skrevet tirsdag kl 11:18 Skrevet tirsdag kl 11:18 On 10/20/2025 at 12:26 AM, Jotun said: Skulle hatt en miniserie fra nyere tid (ikke adolescense). Noen god tips her? Jeg likte Untamed på Netflix, syntes Bana var skikkelig god i den. 6 episoder, Skulle være en one-off, men ser at den plutselig har fått en sesong 2. (Sesong 1 var avsluttende)
Filmvenn Skrevet tirsdag kl 12:20 Skrevet tirsdag kl 12:20 (endret) Se Task på HBO Max. 7 episoder hvis du liker miniserier/antologi-serier som True Detective og Mare of Easttown. De første episodene er litt trege, men så begynner både tematikken og ikke minst krimmen å gli bedre og bedre for hver episode. De to siste episodene var fantastiske der de faktisk avsluttet med å gå inn i disse temaene serien har gravd seg inn i som tilgivelse, foreldrerollen, tro og tap. Samtidig som serien har dette krim-fokuset rundt hevn og organisert kriminalitet. Mark Ruffalo og Tom Pherpley har vært fantastiske. Men også litt glad i skuespillet til Fabien Frankel (screw you Criston Cole!) i disse siste episodene. Jeg gråt som et barn av de siste minuttene av minserien. En av de mest givende seriene i år for min del. Endret tirsdag kl 12:20 av Filmvenn
Sjørøver Skrevet tirsdag kl 14:42 Skrevet tirsdag kl 14:42 Har ikke vært så vellykket denne fusjonen...
Filmvenn Skrevet i går, 06:56 Skrevet i går, 06:56 16 hours ago, Sjørøver said: Har ikke vært så vellykket denne fusjonen... Fusjoner er aldri en bra ting for konsumere/kunder. Men teknisk sett så har jo ingen fusjon startet her. Men dette er uansett en dårlig ting for alle oss kunder/seere. HBO har allerede blitt for mye IP-basert siden David Zaslav kom inn som president over WB Discovery. Selv om jeg er glad i tanken om Knight of The Seven Kingdoms, så skulle jeg ønske det var mer orignale produksjoner som Task og The Chair Company f. eks.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå