Hanske Skrevet 21. mai 2011 Skrevet 21. mai 2011 Phone. Dritskummel... Neida, god film, men man trenger ikke se sånne filmer flere ganger.
Lefse Skrevet 22. mai 2011 Skrevet 22. mai 2011 Wat, hvorfor ikke? Liker den filmen selv, men det er en film for spesielt interesserte.
Kraziebone Skrevet 22. mai 2011 Skrevet 22. mai 2011 A serbian film. Herregud.. Visste hva jeg gikk inn i, men fremdeles.. Herregud..
Populært innlegg QUiPS Skrevet 22. mai 2011 Populært innlegg Skrevet 22. mai 2011 2 girls 1 cup.... 10
DaXoN Skrevet 22. mai 2011 Skrevet 22. mai 2011 Frozen og buried Så utrolig kjedelige filmer. Og så utrolig frustrerende og se på de.
kris98 Skrevet 22. mai 2011 Skrevet 22. mai 2011 I Am Number Four HerreJESUS for en stabel med dritt. 2
PgUp Skrevet 24. mai 2011 Skrevet 24. mai 2011 The Mechanic. Utrolig kjedelig rolle av statham, i tillegg til å være Uber klisje. 1
Hyd Skrevet 29. mai 2011 Skrevet 29. mai 2011 Drive Angry, Nicholas Cage har ikke gjort mye stort i det siste så forventet ikke mye, men håpet på litt cheezy underholdning. Han levde opp til forventningene mine der. Trenger dog ikke å se den igjen, måtte blitt pga den latterlig deilige dama i filmen.
RastaXP Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 (endret) Rocky Balboa! Jeg ler fortsatt! Kul du da. Bare for nysgjerrighetens skyld, hva var så hysterisk med den? For min egen del av filmer jeg har sett nylig tror jeg The Mechanic er en film jeg ikke vil se igjen. Den var ikke dårlig, men ga heller ingenting. Var bare en platt, rett frem film. Endret 31. mai 2011 av RastaXP
Teitgutt Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 Natural Born Killers - Kanskje den mest oppskrytte filmen som er laga. Smokin Aces 2 - Kjip film og windows 95-nivå på alt av effektar.
Lemon Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 Rocky Balboa! Jeg ler fortsatt! Kul du da. Bare for nysgjerrighetens skyld, hva var så hysterisk med den? For min egen del av filmer jeg har sett nylig tror jeg The Mechanic er en film jeg ikke vil se igjen. Den var ikke dårlig, men ga heller ingenting. Var bare en platt, rett frem film. Ja, jeg legger all min ære i å prøve å virke kul på internett. Jeg oppfattet den som en parodi på sjangeren og de tidligere filmene. Dialogene var kvasi-dype, soundtracket en klisjé og selve plottet ekstremt forutsigbart.
RastaXP Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 Du har jo et Arnulf Øverland sitat under postene dine, da er nok ikke Balboa noe for deg. Her er forøvrig et sitat fra filmen jeg faktisk flirte høylytt av: Mason 'The Line' Dixon: It's already over. Rocky Balboa: There aint nothin' over till it's over. Mason 'The Line' Dixon: Where's that from, the 80's? Rocky Balboa: That's probably the 70's. Må bare si det sitatet tar hele essensen til Rocky Balboa og skyter det til nye høyder.
Quote Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale Makan til dårlig film skal du lete lenge etter. Skuespillet var dårlig, "klippingen", kostymene var latterlige. Ja, alt som skal til for å få en dårlig film var på plass. http://www.imdb.com/title/tt0460780/
Lemon Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 (endret) Rasta: Jeg liker å tro at jeg liker filmer uavhengig av sjanger, men innrømmer at den typen filmer gjerne må ha noe "ekstra" for å fenge meg. Jeg likte den første, da! Og ja, det sitatet der humra jeg av selv. Ellers blir det nok lenge til jeg ser The Deer Hunter igjen, hvis jeg i det hele tatt orker. Den var ekstremt god, men veldig, veldig fæl. Jeg og stefaren min satt og grein i hver vår ende av sofaen. Endret 31. mai 2011 av Lemon
Quote Skrevet 31. mai 2011 Skrevet 31. mai 2011 Du har jo et Arnulf Øverland sitat under postene dine, da er nok ikke Balboa noe for deg. Her er forøvrig et sitat fra filmen jeg faktisk flirte høylytt av: Mason 'The Line' Dixon: It's already over. Rocky Balboa: There aint nothin' over till it's over. Mason 'The Line' Dixon: Where's that from, the 80's? Rocky Balboa: That's probably the 70's. Må bare si det sitatet tar hele essensen til Rocky Balboa og skyter det til nye høyder. Husker jeg humret godt og lenge ved de sitatene. Det er noe spesielt med Rocky og den serien som gjør at jeg liker den godt. Man trenger ikke være smart for å lykkes!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå