Gå til innhold

Remerser trekker seg tilbake


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Tusen hjertelig

Må takke for all den hjelpen jeg har fått og håper at jeg også har gjort meg litt nyttig under min fartstid...

Endret av Remerser
Skrevet (endret)

Leit å miste en av de beste moderatorene vi har. :(

 

Jaja, lykke til med kvinnfolket! :)

Endret av @kd
Skrevet (endret)

Remerser MÅ ha vært en av de dyktigste Moderatorene vi har hatt her på forum gjennom den tiden jeg har vært her inne, Leit og miste slik en god MOD, men som B|real sier at damer tar maswse tid og man må ta prioriteringer.

 

Remerser Lykke til med Kjærligheten, men håper du ikke blir borte for evig, slik en god bruker som deg vil altid ønskes velkommen tilbake fra min og forhåpentligvis resten av Forum brukerene også.

 

Da når vi har mistet en slik fin moderator, håper jeg at vi får en oppfølger?

 

Omy.

Endret av Omy
Skrevet

blir vanskelig å få en etterfølger..

 

er liksom arehei og remerser som kunne mest om slikt, kanskje molna men han har sin egen side som han jobber med. mobilguiden666 kanskje men syns han er litt for pro motorola

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...