Gå til innhold

Hvor mye musikk har du?


FuzzFuet

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)
1,2 TB.

 

Gidder ikke regne antall sanger lenger da.

:wow: MYE! men hva er vitsen? du hører sikkert ikke på alt det uansett.

Endret av Seppe .
Skrevet

Hva er vitsen?

 

Da sier jeg: hvorfor ikke når man har muligheten? Dette er som å spørre min samboer (og alle andre jenter i Norge) om hvorfor de har så mye klær i skapet, når de kun bruker 10% av det ;)

Skrevet (endret)

Har vel kjøpt en 60-70 album. Hører faktisk på det meste av det, men det går gjerne mange måneder mellom hver artist/band.

 

Disse har eg rippet til PC'n da eg synes det er mer praktisk, har også lastet ned en del til PC. Er ikke hjemme nå så skal komme med en oppdatering når eg kommer hjem.

 

EDIT

Har til sammen ca. 10 000 musikkfiler på PC'n.

De tar til sammen 87 GB, grunnen til at det tar så mye plass er CD'ene eg har kopiert til hardisken: de er rippet i høy kvalitet. :)

Endret av TLZ
Skrevet
har også lastet ned en del til PC.

:nei:

Har lastet ned alt jeg :yes: men så er ikke det ulovlig heller, så jeg har ganske god samvittighet...

Skrevet (endret)
har også lastet ned en del til PC.

:nei:

Eg har faen meg kjøpt 60-70 cd'er på 1 år, ikke kom her å klag på meg. Forøvrig så tror eg hadde kjøpt MYE MINDRE hvis eg ikke hadde lastet ned musikk, det er slik eg oppdager forskjellige artister.

 

Forøvrig så har eg i ettertid kjøpt mange av de eg har nedlastet. Grunnen til at eg laster ned er at eg vil høre det eg kjøper først for å være sikker på at det er bra musikk. ;)

Endret av TLZ
Skrevet
Har lastet ned alt jeg :yes: men så er ikke det ulovlig heller, så jeg har ganske god samvittighet...

det er ikke lov i følge regelene her på forumet...

helst slett/rediger deres innlegg før en moderator stenger posten

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...