VRK18 Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Noen som vet om man kan registrere kredittkort på appene/kortene til Rema 1000 og Kiwi, eller er det kun debetkort?
Herr Brun Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Hva i all verden har dette med Trump å gjøre? 4
Salvesen. Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Hva i all verden har dette med Trump å gjøre? Satser på han mener Trumf 1
djgudleif Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Hva i all verden har dette med Trump å gjøre? Dette er en generell tråd for aktuelle og trendy temaer som får oppmerksomhet i media akkurat nå
VRK18 Skrevet 2. februar 2017 Forfatter Skrevet 2. februar 2017 Hva i all verden har dette med Trump å gjøre? Mente selvfølgelig Trumf. Er bare så vant til å skrive Trump at det er programmert inn i fingrene 2
Dubious Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Æ støtter kun debetkort, du kan derfor ikke registrere kredittkort.
VRK18 Skrevet 2. februar 2017 Forfatter Skrevet 2. februar 2017 (endret) Kan gjøre det på Æ, vet jeg. Ser de har svart på Facebook: "Per dags dato godkjenner kun Æ debetkort." Endret 2. februar 2017 av VR-katten
VRK18 Skrevet 2. februar 2017 Forfatter Skrevet 2. februar 2017 Æ støtter kun debetkort, du kan derfor ikke registrere kredittkort. Men jeg kan vel betale med kredittkort om jeg scanner appen i kassa?
Dubious Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Kan du sikkert, men ikke sikket du får noen rabatt
atwater Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 For å kunne bruke Æ med kredittkort, så kan du legge inn ditt kredittkort i MobilePay og dermed betale med mobilen når du er i butikken. For å kunne betale med kredittkort via Trumf, så må du ha med deg det blå trumfkortet og be de scanne det før du betaler.
Sir Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Noen som vet om man kan registrere kredittkort på appene/kortene til Rema 1000 og Kiwi, eller er det kun debetkort? Kun debet på Æ.
Sir Skrevet 2. februar 2017 Skrevet 2. februar 2017 Æ støtter kun debetkort, du kan derfor ikke registrere kredittkort. Men jeg kan vel betale med kredittkort om jeg scanner appen i kassa? Ja.
VRK18 Skrevet 2. februar 2017 Forfatter Skrevet 2. februar 2017 For å kunne bruke Æ med kredittkort, så kan du legge inn ditt kredittkort i MobilePay og dermed betale med mobilen når du er i butikken. For å kunne betale med kredittkort via Trumf, så må du ha med deg det blå trumfkortet og be de scanne det før du betaler. Og da funker det? Får jeg da både rabatt på Rema og cashpoints med Norwegian-kortet?
Gjest Slettet+6132 Skrevet 4. februar 2017 Skrevet 4. februar 2017 Jeg fikk betalt med kredittkort men fikk ikke rabatten selv om kortet er registrert i Æ. Men det går om man scanner strekkoden - da får man rabatt. Når jeg brukte kredittkortet la varene seg inn i appen, men jeg fikk ikke rabatt. Når jeg scannet strekkoden og betalte med med kredittkort fikk jeg rabatt men er usikker på om varene faktisk ble registrert. Handleturen ligger iallefall registrert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå