Cappoile Skrevet 7. august 2016 Skrevet 7. august 2016 Hei! Så jeg våknet opp med sterke magesmerter og jeg lurer på hva det er? Det er i nedre del av magen, jeg er 18 år gammel jente og det er stikkende smerte, jeg får mer vondt hvis jeg ligger på rygg, jeg er kvalm og det hjalp litt når jeg for på do. Har ikke hadd det slikt før. Vær så snill å hjelp
Pliscin Skrevet 7. august 2016 Skrevet 7. august 2016 (endret) Ring til legen. http://omhelse.com/fordoyelsen-helse/ubehag-i-nedre-del-av-magen.php Endret 7. august 2016 av Pliscin
AnnonymG Skrevet 7. august 2016 Skrevet 7. august 2016 Høres nesten ut som betennelse i urinblæren (cystitt), men bare en antakelse. Dette bør du dra til legevakta for.
Isbilen Skrevet 7. august 2016 Skrevet 7. august 2016 I stedet for å dra rett ned på legevakten og sette seg i kø før man får snakket med noen, kan det være lurt å ringe dem først. Både fordi noen ting kan avklares på telefon, og fordi opplevelsen blir mindre usikker når man har snakket med helsepersonell før ventingen.
Cappoile Skrevet 7. august 2016 Forfatter Skrevet 7. august 2016 Tusen takk alle sammen for svarene deres, ikke ofte jeg blir hjelpet så takk! Jeg ringte ikke og jeg gikk ikke til sykehuset, jeg prøver bare å holde ut smertene til de går vekk.
Isbilen Skrevet 7. august 2016 Skrevet 7. august 2016 (endret) Ikke gjør det. Ring legevakten. De blir ikke sure. Endret 7. august 2016 av Isbilen
Cappoile Skrevet 7. august 2016 Forfatter Skrevet 7. august 2016 Ikke gjør det. Ring legevakten. De blir ikke sure.Neida det går bra, smertene avtar. Skal gå å ta meg en tablett og en dusj, blir sikkert bra etterhvert.
BuffyAnneSummers Skrevet 7. august 2016 Skrevet 7. august 2016 Gå til legen så fort du kan. Det kan være en urinveisinfeksjon som har gått for langt, og da kan du godt ha fått en nyreinfeksjon som MÅ BEHANDLES.Det kan også høres ut som nyrestein (hadde det for ca ett år siden for første gang, trodde jeg skulle dø) og da må du ihvertfall komme deg på legevakta.
Cappoile Skrevet 7. august 2016 Forfatter Skrevet 7. august 2016 Gå til legen så fort du kan. Det kan være en urinveisinfeksjon som har gått for langt, og da kan du godt ha fått en nyreinfeksjon som MÅ BEHANDLES. Det kan også høres ut som nyrestein (hadde det for ca ett år siden for første gang, trodde jeg skulle dø) og da må du ihvertfall komme deg på legevakta. Det er neppe så alvorlig, det begynner å gå over nå, men takk for svar ??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå