Thor. Skrevet 4. februar 2009 Skrevet 4. februar 2009 Hei, både jeg og min bror spilte DK62 på N64 før, nå håpet vi at det kanskje før eller siden kom ut entel på Xbox 360 eller wii. Vil dette noen gang skje eller må spillet skaffes på andre måter?
Joy Division Skrevet 4. februar 2009 Skrevet 4. februar 2009 Det kommer på Virtual Console før eller siden, men du kan jo bare emulere det?
Thor. Skrevet 4. februar 2009 Forfatter Skrevet 4. februar 2009 Det blir ikke det samme med tastatur. Og gamepaden min er borte..
Pebble Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 det spørs.. det er vel usikkert, men man kan håpe! Rare eies jo ikke av nintendo lengre, men av MS.. men Donkey Kong eies av Nintendo.. så vi får se! Ellers kan du jo alltids svippe innom ebay en tur.. har kjøpt det der jeg iallefall!
Mr. Pants Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 det spørs.. det er vel usikkert, men man kan håpe! Rare eies jo ikke av nintendo lengre, men av MS.. men Donkey Kong eies av Nintendo.. så vi får se! Ellers kan du jo alltids svippe innom ebay en tur.. har kjøpt det der jeg iallefall! DK64 kommer garantert til VC. Donkey Kong Country 1-3 ble utviklet av Rare, og de spillene kom til VC uten problemer. Hvis jeg husker rett så var også Rare med på å gjøre spillene tilgjengelig for VC. Grunnen til at det ikke fins til VC enda er nok at Nintendo er generelt treige med å laste opp N64-spill til tjenesten.
Pebble Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 De tenkte jeg ikke på! :rolleyes: Men, det er jo godt nytt! tenkte det var samme greia som Goldeneye jeg..
lrims Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 Håper da virkelig det Elsket DK64, og det tror jeg ikke jeg var alene om
bear^_InnleggNO Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 (endret) Donkey Kong kommer til VC ettervært. Donkey Kong er, ulikt Banjo Kazooie, eid av Nintendo. Nintendo leide inn Rare for å utvikle spillet men hele konseptet, navn og spill er eiendom av Nintendo. Så Donkey Kong 64 vil sikkert finne veien til VC ettervært Endret 5. februar 2009 av bear^
PureChaos Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 Håper det kommer snart, for spilte det aldri på N64 (ikke skyt meg, vær så snill), men har veldig lyst til å prøve det!
bear^_InnleggNO Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 Det som irriterte meg mest med DK 64 var at du "måtte" få den Rare og Nintendo mynten for å komme deg til sistebossen. Fikk rareware mynten men fikk aldri Nintendo mynten fordi jeg klarte ikke å fullføre det originale Donkey Kong 2 ganger som var påkrevd.
lrims Skrevet 5. februar 2009 Skrevet 5. februar 2009 Det som irriterte meg mest med DK 64 var at du "måtte" få den Rare og Nintendo mynten for å komme deg til sistebossen. Fikk rareware mynten men fikk aldri Nintendo mynten fordi jeg klarte ikke å fullføre det originale Donkey Kong 2 ganger som var påkrevd. Enig. Satt å irriterte meg over det samme, i gud vet hvor lenge <_<
lolidude_InnleggNO Skrevet 6. februar 2009 Skrevet 6. februar 2009 Det er da ingen som vet om det kommer
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå