Gå til innhold

Ye Olde Premier League Pub


Latias

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
ReaveЯ skrev (3 minutter siden):

Ingen trener kan fikse dette skada laget. Så mye hodeløse høns. Må vel bruke enda 200-300m pund på spillere........

Eierne må gi amorim tid og penger til å kvitte seg med dritt og forme sitt eget lag, koste hva det koste vil. Det som Arteta fikk, se hvor vi er nå. Hadde hatt 2 strake gull hadde det ikke vært for kunstig korrupte City. 

Skrevet

....Og folk syns det var ille at det ble 2 baklengs på corner mot Arsenal. Målene som ble scoret i 2. omgang i dag er jo faktisk ikke til å tro

Skrevet (endret)
15 hours ago, oOF said:

Jeg kan ikke nekte for at det er bestandig flott å se Manchester United tape.

De brukte opp "ny manager" boosten når de såvidt klarte å slå Bodø. 

Endret av Reg2000
Skrevet

Ser no ka som skjer når en får inn en coach som klarer å dra alle mann i samme retning - no er Chelsea med og kan fort vinne heile ligaen med den sinnsvake bredden i troppen dei har. Hjelper vel også at dei ikkje har noke europacup og tenke på, så med voldsom bredde har dei heller ikkje så stort kampprogram. vinn - vinn for dei.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...