Gå til innhold

iGlenn

Medlemmer
  • Innlegg

    853
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

2 følgere

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

15 807 profilvisninger

iGlenn sine prestasjoner

687

Nettsamfunnsomdømme

3

Hjelpsomme svar

  1. Noen som vet når neste matchen med Magnus er og hvem han møter? Blir det match mot Niemann? / nvm, starta nå! Yay
  2. iGlenn

    Måling av feber

    Pannetermometer er ikke pålitelig nok og mange faktorer kan gjøre at resultatet avviker, det er derfor leger måler i øret. Skulle likt å hørt samtalen din med legevakta. Fikk du noen nye tips eller var det bare gode gamle paracet du ble anbefalt?
  3. Gøy med en jevn kamp. Smaker ekstra godt med seier! De er så rå disse håndballjentene våre!
  4. Jeg liker å følge håndball-VM og forbinder det med jul, men dette mesterskapet har jeg ikke fulgt særlig med på.. Det er rett og slett kjedelig å se på når forskjellen er så stor. Blir vel sikkert en spennende finale i det minste.
  5. Det var et kjedelig siste løp. Trodde det skulle bli litt mer action med det utgangspunktet. Ingen sikkerhetsbil eller noenting. Fullt fortjent WDC til Lando da. Snakkes i mars. Håper det blir bedre racing til neste år.
  6. Jeg er heller ikke kvinne, men alle forhold jeg har vært i har sex vært viktig for begge parter, også det forholdet jeg i nå. Uten sex blir man bare folk som bor sammen, for å sette det på spissen. Det sagt, så har folk forskjellig sexdrift, og det finnes jo damer som setter sex lavt i forhold til andre ting. Sex trenger ikke å være stiv pikk heller. Du kan jo fingre henne, slikke henne eller bruke leketøy.
  7. Blir en spennende turn 1 i morgen! Jeg heia egentlig på mclaren, men jeg håper egentlig at max tar det i morgen av en eller annen grunn. Max eller piastri! Noen som har sjekka kommentarene på norris sin instagram profil? Mye gøy der!
  8. Infuse skal være app store ja. Er riktignok eldre innlegg som klager på plex appen og den er sikkert oppdatert og støtter HEVC bedre nå. Kan sikkert prøve deg med plex appen først men hvis den sliter litt ville jeg sjekka ut infuse. Jeg har ingen anbefaling men komplett ser ut til å bare ha 1 bluray leser/brenner inne og denne er også ekstern; https://www.komplett.no/product/909273/datautstyr/lagring/dvdblu-ray/blu-ray/asus-blu-ray-writer-bw-16d1h-u-pro?queryid=8393fc011e20ff9779b0770347adbe67&sort=None Du får eventuelt sjekke andre nettsider om de har bedre utvalg.
  9. Du kan bruke gaming PCen din, ja. Du skal vel neppe spille på den samtidig som du streamer fra plex uansett. Kan nok fint streame i 4k lokalt. Mener å ha hørt at plex appen på Apple tv transkoder lyden til FLAC om man spiller av H.265 (HEVC), i tillegg til mye annet rart. Det anbefales derfor å heller bruke infuse enn den offisielle plex-appen på Apple tv.
  10. Du er flink! Kjenner du enda abstinenser? Hvor lang tid tok det før du sov bra igjen feks? Har lest hele tråden men vil gjerne vite mer om selve prosessen og tidslinja! Sikkert veldig individuelt men jeg burde slutte selv (har lovet kone og barn det) og øyner et lite håp siden du har klart det. Denne tråden motiverer meg, så takk! Fortsett med oppdateringer i hvert fall.
  11. Du må ruse motoren skikkelig i alle fall. 2-3000 rpm er ikke nok. Gi bånn gass et par ganger og hold deg i nærheten av turtallssperre over en lengre periode mens motoren er varm.
  12. At Tv2 har rettighetene til Champions League. Når Viasat hadde rettighetene viste de gjerne kamper på åpne kanaler. Tv2 viser vel ingen av kampene og i hvert fall ingen kamper av interesse på vanlige kanaler, selv om man har alt fra vanlig Tv2 til tv2 sport 1 og 2. Tv2 sport viser en kamp jeg tror ingen har interesse av å se og sport 2 viser ekstremsportveko.. Jeg har selvfølgelig også Tv2 Play og kan vel se alt utenom PL og CL der.
  13. Må være noe av dummeste jeg har lest på lenge.
  14. Jeg har også lagt merke til dette. Kan fjerne "for å dele" på emballasjen.
  15. Du kan jo endre navnet til "Aron". En annen løsning vil være å sortere kontaktene med etternavn først, så vil han ikke havne nederst i alle fall. Usikker på om det finnes en slik løsning du spør etter. Prøvde det samme selv men fant ikke noe åpenbar løsning når telefonen tolker dobbel A som Å.
×
×
  • Opprett ny...