Gå til innhold

Mala

Medlemmer
  • Innlegg

    42 691
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    11

Mala vant dagen sist 14. november 2020

Mala hadde mest likt innhold!

4 følgere

Om Mala

  • Bursdag 21. jan. 1986

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

55 976 profilvisninger

Mala sine prestasjoner

12,7k

Nettsamfunnsomdømme

2

Hjelpsomme svar

  1. Utrolig skuffende ytelse på PS5 utgaven, hadde i det minste trodd at PS5 Pro skulle kjøre dette noenlunde smooth. Men ble Steam utgaven til litt over en 600 ,- i stedet.
  2. Enda godt, hadde faktisk spydd om det var tilfellet.
  3. Så sant! Har faktisk enda den opprinnelige (?) O11 Dynamic casen min i bruk jeg da. Lett å jobbe i, mye plass å skjule dritten 😛
  4. Ja det gledes at den ser ut til å være svært godt motatt så langt! Gleder meg til å få tatt fatt på denne i neste uke!
  5. Avsbestillte 2042 selv. Spilte én runde med open beta der før lansering og det ble refund brennkvikt. Beta var søppel, og 2042 var en vits ved lansering og i lang tid etter. Fy faen for ett opplegg 😛 "Heldigvis" fikk jeg 2042 nøkkel med en nvme jeg bestilte, så jeg fikk være med på marerittet i fra lansering av, rett og slett en tur til helvette og tilbake den reisen der 🤣 For det ble jo langt bedre etter hvert når sant skal sies.
  6. Ser veldig lovende ut så langt, når se de mest kritiske BF streamerene der ute ser ut til å virke fornøyd aner man håp =) Åpen beta datoene ser ut til å klaffe dårlig for min del, men det blir spennende å se tilbakemeldingene til folk!
  7. Ingen forventninger, men dette var ræva blues ja.
  8. Noen legger ikke merke til dette. Men kommer jo an på hva man er vandt med av skjermer også. Switch 2 er pr. i dag det tregeste LCD-panelet i moderne tid nærmest. Faktisk tregere enn den orginale Switch, som påpekt lengre over. VELDIG merkbaret om man spiller side scrollers spesielt. Men merkbart hele veien overall (for meg). Jeg la merke til den første gang jeg slå på maskinen ved lansering og bladde i menyene...men så har jeg spillt på OLED og CRT i mange år nå da. Så ble veldig skuffet og hadde ett labert førsteinntrykk av skjermen med én gang. Å bruke LCD igjen til spill er...en opplevelse. Ellers liker jeg skjermen greit, HDR er veldig bortkastet og i grunn bare til å deaktivere i håndholdt modus da. Skjermen evner ikke å gi en god HDR opplevelse. Blir spennende å se når spill med 120hz kommer, siden skjermen har så treg piksel responstid så er det ikke sikkert man merker så mye til de ekstra 60fps siden den er så blurry uansett. https://www.techspot.com/article/3006-nintendo-switch-2-display/ Håper det lar seg gjøre å få aktivert overdrive funksjonen i panelet, eller i det minsta a brukeren velge.
  9. Skjermen er nitrist i så måte ja. Ingen forventet noe som kunne sammenlignest med Switch OLED, men å gå over til en så treg skjerm for min del var ett slag i trynet 😂 Spekuleres i at Nintendo har deaktivert overdrive funksjonen, så spent om dette er potensielt noe som kan ordnes med en firmware oppdatering?
  10. Nå var vel PS5 ekstrem mangelvare ved lansering til forskjell av Switch 2 😛 Men uansett imponerende! Er tydelig at Nintendo har hatt god tid til å stocke opp SKU's i forkant av lanseringen.
  11. Godt å se litt fornuft røre seg hos de større der ute
  12. Irriterende 😛 Hva går 4090 FE for om dagen? 😛
  13. Stellar Blade er vel det kuleste jeg har spillt på PS5 til nå, klarte virkelig å finne roen og synke inn i det spillet. Shift Up gjengen virker som en motivert og kompetente utviklere
×
×
  • Opprett ny...