Gå til innhold

Delvis

Medlemmer
  • Innlegg

    20 405
  • Ble med

  • Dager vunnet

    2

Delvis vant dagen sist 20. september 2015

Delvis hadde mest likt innhold!

5 følgere

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

49 995 profilvisninger

Delvis sine prestasjoner

6,8k

Nettsamfunnsomdømme

1

Hjelpsomme svar

  1. Nei. Det er igjen altfor enkle og stumpe påstander fra din side. Noget betent kan det virke som? Tror de aller fleste politikere har et genuint ønske om at krigen skal opphøre og at det blir fred. Om Ukraina "skal vinne" blir en sak for seg egentlig. Til hvilken pris osv.. Håpet er at hvertfall putin og hans medsammensvorne taper. Det er det viktige. Det beste er om det skjer innad i Russland. Til det siste: Hva er galt med barn? Syns du stigmatiserer barn som noe negativt ved din påstand. Barn er ofte mer fornuftige enn mange voksne, så der bommer du med poenget ditt. Sp har jeg befattet meg veldig lite med, og skal ikke mene særlig om dem. Frp har gjort og sagt en del dumt. Som også Ap har gjort. Og er enig i at Frp ikke er godt nok. Men de er for tiden nyttige som pådrivere til å få Ap til å innse sine feilsteg. Det er jo grunnen til at Ap m.fl. har kommet diltende etter Frp, som vi har sett mang en gang før. Det nærmeste jeg kommer et parti av dem på tinget er Venstre. Men samfunn og verden er dessverre blitt for tøft for dem, så de sliter. Ingenting er "ganske enkelt" oppi dette her. Det er hva som er tull og tøys å si.
  2. Det er eneste grunn til at ALLE partier støtter noe som helst, at de syns de må. Så da er de i såfall like mye idioter alle sammen. Men det der er et ganske usaklig og lite nytteverdig argument fra din side.
  3. Ja da er jeg med på at vi kan strekke oss langt der. Men har også forståelse for det som Frp er inne på, at hvorfor ikke de andre særlig regjeringspartiene, er like ivrige til å bidra med større beløp for å løse nøvendige oppgaver her hjemme. Da er de tilsvarende lunkne og tilbakeholdne. Av en aller annen merkverdig grunn. Syns det der ser ut som en altfor enkel framstilling. Frp har ikke noe i mot å bruke penger på noe som hjelper andre, men de er veldig opptatt av at det må være rasjonelt, fornuftig og på måter som fungerer. Framfor symbolsk utpøsing og innsprøyting av penger som ofte bare fordunster og ikke resulterer i noe særlig, sånn vi har sett mye av fra Ap og andre oppigjennom. Men akkurat i denne aktuelle saken kan de muligens strekke seg en del lenger. Det med Norgesdemokratene har egentlig ikke noe med saken å gjøre. Og det er jo en grunn for at noen ble kastet ut av Frp, og at det er et annet parti.
  4. Frp støtter vel Ukraina fullt ut? Men vi kan jo ikke godt loppe oss helt for penger. Der er oppgaver det trengs en del midler til her hjemme også. Det er vel der skoen trykker hos Frp sånn jeg har forstonne det. ---------- Hvor mye bidrar Usa med til Ukraina nå lenger forresten, ingenting? Eller bidrar de fremdeles med våben og etteretning og sånt i noen grad?
  5. Han som monterte varmepumpa for 20 år siden, sa at utedelen kunne rengjøres en gang i året. Har gjort det, dvs: har aldri sett at der er noe å rengjøre inni der i det hele tatt, så de siste årene har jeg ikke brydd meg om å gjøre det. Men kanskje man bør rengjøre selv om man ikke ser noenting å rengjøre?
  6. Trump har nå terget på seg Italienerne også.
  7. 3 dager uten regn som må benyttes. Nå trenger jeg kaffe ☕ 😊
  8. Delvis

    FOTBALL-VM 2026

    Høy stemning i Canada foran kampen. Det er et lag å holde med. Canada er mitt favorittland.
  9. Så enkelt rett og slett. Burde sikkert skjønt det, unnskyldningen får være at jeg kun har bodd i frittliggende eneboliger hele livet, og har dermed lite kjenning med sånne slags boforhold.
  10. At jeg har fått vondt i hodet av å forsøke tolke dette. Klarer noen andre å forstå det?
  11. I Brave skal det visst være mulig å omgå det der. Det skal visst gå å aktivere AdGuard filters i brave shield. Derretter først skru av shield for å akseptere cookie, og så skru på igjen. Har ikke prøvd det sjøl.
  12. Haken er at man må betale for å bruke den i epostklient som feks Thunderbird. Sa også opp min online.no mail etter at de høynet til kr 69. Gikk over til Outlook som hovedmail. 1337.no er et gratis Norsk alternativ.
  13. Ser tallet 666 ofte. Spesielt når jeg handler aksjer på børsen, så dukker det opp støtt de tre 6-tallene etter hverandre. Det skjer så ofte, at jeg kan ikke nekte for å ha stusset over det flere ganger.
  14. For en fyr. Men hun var da modig hun dama her https://tv.vg.no/nyheter/forlater-intervjuet-dere-er-korrupte?id=366862
×
×
  • Opprett ny...