Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. 7173
  3. 31 753
  4. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for bordvifte FTW!
  5. De har allerede tilgang til folks IP-addresse til å etterforske kriminalitet. Dette er bare en oppmykning hvor de også kan bruke det til å forebygge kriminalitet. De kan alltid åpne en fiktiv etterforskning for å finne ut hva du gjør på nett, så jeg ser ikke den store forskjellen utenom at de kanskje vil gjøre det litt oftere i fremtiden.
  6. Banner N-4K0 for vi er 100% enige med deg der.🥵🥵
  7. I dag
  8. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for 30 grader er drepende, 40+ som Spania og Frankrike har blitt rammet av de siste somrene må være uutholdelig 🥵
  9. Vi skal en del ærender i dag. Så vi logger av om en stund, vi kommer tilbake her i kveld.👨‍🦰👩‍🦰👍👍
  10. Vi koste oss med Kyllingsalat til middag i går.🍗🍗🍗🍗🥗🥗😋😋
  11. Vi ønsker dere alle sammen en Godtorsdagsmorgen.👨‍🦰👩‍🦰
  12. Det er at vi hører gjennom hele Beatleskatalogen.
  13. Vi skal en del ærender i dag, så vi logger av om en liten stund. Vi kommer tilbake her i kveld.👨‍🦰👩‍🦰👍👍
  14. Nå hører vi to på: Yes It Is - The Beatles.♥️♥️♥️♥️
  15. Alle har noe å skjule. innhøsting, salg og deling av persondata er tross alt veldig lønnsomt. I det hele tatt årsaken til at det moderne nettet eksisterer. Detaljer som er trivielle detaljer nå er det som kansellerer noens karriære 10 år senere.
  16. ^fmj

    Fotball EM for kvinner

    En god kaptein hadde gitt den straffen videre, forbannet irriterende. Å ha et enormt ego har sikkert vært en fordel tidligere, men ikke nå som kurven peker nedover. Korsbåndsskaden for noen år siden gjorde nok også sitt, jeg forstår ikke at hun er kaptein, det skaper flere problemer.
  17. Jeg har taktelt, og folk sier at jeg må bruke det for å forsvare innkjøpet, men det koster mer å bruke takteltet enn å bare være hjemme og ikke bruke teltet så mye.
  18. Det er ikke sånn som før, da hver enkelt abonnement hadde sin egen IP-adresse. Nå er det veldig mange abonnenter per IP, bortsett fra de som har peivat IP.
  19. I går
  20. Charli XCX - 360
  21. Helt greit. Men "alle" har en eller annen form for spill som gjorde at de begynte å spille mer enn tidligere. Forfatteren forsøker å gjøre Tony Hawk om til noe de aldri har vært. Fra kommentaren: Dette er rent sprøyt. Og det kommer fra en redaktør. Buhu , cry me a river For MEG stemmer denne saken på en prikk. Fikk nesten frysninger. Skolene i område jeg vokste opp i forandret seg totalt når Tony Hawk spillene droppet. Puste med magen , ikke alt trenger å være 100 prosent bokstavelig rett. Viss du blir så trigget av en en subjektiv mening så scroll videre da istedet for bare å spre eder og galle. Nå kommer det sikkert "en skikkelig smart " nedsabling av hva jeg sier men sjårebrymæ . Takk for en fin artikkel som vekket mange gode barndomsminner.
  22. Cassidy, hva går Beatles maratonen dere har eller hadde ut på egentlig?
  23. Sprinter blir for stor for meg. En ID. Buzz med camper mode hadde passet bra. Ikke for stor, ikke for liten. Kjører lite lokalt, så trenger ikke bybil, men ville gjerne hatt enda litt mer rekkevidde, og raskere lading. Håper på at Kia PV5 gir meg det jeg trenger, helst noe billigere enn Buzz'en...
  24. Du må alltid tenke at enhver lov som kan han en inngripende effekt på livene våre må vurderes ganske nøye. Litt og litt gir man fra seg retten til privatlivet og blir så overrasket når noen med onde hensikter nettopp gjør skade på deg med basis i en lov som er blitt vedtatt med din velsignelse. Det blir for dumt å si "Men jeg har ikke noe å skjule". Nei, du har sikkert ikke det. Men ikke gi fra deg retten til privatlivet din uten å ha tenkt nøye over hva du gir avkall på og hva du får. Noen ting kan bli irreversible og det kan bli ganske stygt for folk.
  25. Banner N-4Ko. for vi har også sånn 19 varmegrader her i Bergen nå i natt, men værmeldingen truer oss med 30 varmegrader i morgen. Det er altfor varmt for to bergenskirer som oss.🥵🥵
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...