Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Hahaha, Neymar, you whiny fucking baby, fuck off 🤣
  3. Oh brother... Jeg kan bare ikke tro det! JEG KAN BARE IKKE TRO DET!
  4. For å sette det hele i perspektiv... Brasil har vunnet VM flere ganger enn vi har deltatt! Tenke seg til.. en fullt fortjent seier mot Brasil i en 8-delsfinale i VM. Smak litt på den! Gratulerer alle sammen!
  5. ^fmj

    Norge i VM 2026

    Haaland er utrolig.
  6. Det der er rått! Haaland!
  7. Deilig
  8. 🤭
  9. Wtf 😝🤣😝🇳🇴
  10. Det her orker jeg ikke.... Pulsklokka spurte meg akkurat om å ringe nødsentralen
  11. Det her orker jeg ikke.... Pulsklokka spurte meg akkurat om å ringe nødsentralen
  12. FYYY FAAAAAEN!!!!
  13. Haaland igjen!
  14. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  15. Også sitter du plutselig noen måneder uten oppdrag. Med 0 i inntekt. Jeg kjenner flere som har gått fra selvstendig til in-house og større konsulenthis de siste par årene, fordi de ikke har funnet oppdrag. At dere er så jævla kåte på at allle skal gå selvstendige får stå for deres kappe. Markedet er ikke det samme som i 2022. Timesprisene har gått ned. Endringene i bemanningsreglene gjør det vanskligere å finne oppdrag for selvstendige. Jeg er ikke villig til å ta risikoen. Og det får dere bare godta.
  16. Nyland har gjort jobben, nå kan resten av laget sørge for at han ikke får noe å gjøre resten av kampen.
  17. Nyland ftw!!
  18. Åssen i helvete Nyland får fingrene på den vet jeg ikke rett og slett 😅
  19. Nydelig innhopp av Schjelderup
  20. Det er ikke en påstand jeg kan avfeie med det første. Noen må gi den mannen en kontrakt!
  21. Forskjellen på en anmelder og en youtuber er at en faktisk må komme med en lengre SKRIFTLIG begrunnelse for hvorfor et spill treffer eller ikke. En på youtube kan bare komme med masse fakter og lyder, et slags primitivt mobbespråk som hører hjemme i skolegården. Youtube har hjulpet til med å fordumme (snart) to generasjoner mennesker. Kommentarfeltet her er et kroneksempel. Legg merke til språk og argumentasjon hos de som støtter youtube som meningsformende medium. Kjempekudos til artikkelforfatteren!
  22. Haaaaaland!
  23. kremt

    Norge i VM 2026

    yessss
  24. Nå må Brasil fremover, kan ikke vente på å bare kontre.
  25. Å fy faen!
  26. Haalannnnnnnnnnnnnd!
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...