Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Jeg drikker eplejuice akkurat nå, som burde være svar nok Bruker du TikTok?
  3. Liker du stekt ris?
  4. Ikke jeg. Jeg har fått nye sko i posten i dag som forhåpentligvis passer bra.
  5. Skaugum - kvinnen (Linni Meister) https://www.nettavisen.no/norsk-debatt/hoiby-ma-ikke-dommes-pa-magefolelsen/s/5-95-2940905
  6. Har syntes Idiocracy filmen har et godt poeng. Viser bare at tilhengere ikke skjønner hvor dum trump er. https://m.imdb.com/title/tt0387808/ https://youtu.be/S8s-Xx7aJsg?is=weYvUiYBxh2I8VCv
  7. Jeg nærmer meg slutten på et nytt gjenhør med Forumet podcast
  8. Jeg innrømmer at jeg begynte sjokoladespisingen før klokka bikket over til fredag...
  9. Det tror jeg dere har gjort før, muligens to ganger til og med Jeg tar patent på gammel brus uten et snev av kullsyre igjen.
  10. Her en helt nye ferrari luce Dette er en revolusjon KOMMENTAR: Slik løser han et stort Ferrari-problem.
  11. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for å TBN'e.
  12. Over baconcheeseburger? Tja, godt som begge deler er, velger jeg glatt baconcheeseburger, dog baconostepølse kanskje er litt mer praktisk for en kjapp matbit, i hvertfall på tur (som sjåfør) --------------- Fiskeburger, dog jeg har aldri hørt om eller prøvd kalkunburger. Vegetarianer eller pescetarianer (vegetar + fisk) ?
  13. Fint forklart i den boken. En måte de opprettholder monopol på er låse seg til spesifikke apper. Feks du kan ikke bruke Apple apper på Android. Og de fleste av vennene dine er på Facebook ikke hudd. Er det opplegget man hadde før usb-c ble standard der alle telefoner brukte forskjellig lader. https://www.goodreads.com/book/show/222376640-enshittification?ac=1&from_search=true&qid=clyKndQmr2&rank=1
  14. Av og til tenker jeg at system/app-utviklere burde bli med en gjeng 70-åringer ut for å teste systemene i praksis. Ikke for å forklare hvordan de skal brukes, men for å studere hvor problemene dukker opp og hvordan de kan gjøres enklere.
  15. 28 783
  16. Cia er nede på havna og gjør dere egentlig annet enn å lage mat?
  17. 7992
  18. Bokstavmangel legnamvatskoB
  19. Påskeharen. Søtt, trøtt eller gløtt?
  20. https://x.com/JasonMBrodsky/status/2034761893152162029 Det ryktes om MHK har omkommet av sine skadene? Han hadde ikke gitt livstegn fra seg utover et par suspekte lydopptak som gjør mange mistenksomt.
  21. Rammstein (de har en låt ved navn Radio)
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...