Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. I dag
  3. Vi ønsker dere alle sammen her i tråden, en fin og god mandagsmorgen.❤️❤️
  4. Vi ønsker dere alle sammen en Godmandagsmorgen.👨‍🦰👩‍🦰
  5. Banner SprengeMobil for vi gratulerer både i øst, vest, nord og sør.
  6. Vi tar patent på porselensko.
  7. N-4K0 er nede på havnen når det kommer til skinkepizza heller vi mot skinke og sjampinjong.😋😋
  8. Nice! Muligens det ja
  9. Banner N-4K0 for å gratulere i nord og sør.
  10. Hva slags spørsmål er dette? Lurer du virkelig på om folk fra Asia eller Europa er så imot vestlige kvinner?
  11. USA sier de skal eskortere skip som ligger i Persiabukta ut gjennom Hormuz på mandag. Iran svarer med at de vil anse enhver form for innblanding i ordningen som er opprettet for et brudd på våpenhvilen. Da braker det kanskje løs i morgen. https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/any-us-interference-in-hormuz-would-be-ceasefire-violation-iran-official-claims/
  12. Det er da mange, i Norge de aller fleste av mennene, som klarer å ha sex med vestlige damer, og de fleste virker å vite hvordan man lager barn. Hva var spørsmålet?
  13. Ja det kan jeg være enig i. Selvsagt måtte Israel forsvare seg mot barbariet fra Hamas 7.oktober. Uavhengig av hva man kaller det.
  14. I går
  15. Det er ikke nødvendigvis riktig. Omfanget på 7. oktober er muligens så stort at det er krig/væpnet konflikt. Følgelig får de som mener at Israel ikke har rett til å forsvare seg et forklaringsproblem.
  16. For Frp sin del nærmer det seg å være verdt snart 30 prosent av velgerne i Norge. Det er grenser for hvor lenge man kan fortelle det norske folk at all slags kulturer, enten de steiner, henger eller brenner kvinner og homofile.....er akkurat like bra som norsk kultur. Mange tror ikke på det lenger rett og slett. Med god grunn.
  17. Helt enig @TheDarkSycamore - SCM 😆
  18. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner Cia for å gratulere i øst og vest.
  19. Jeg tar patent på vintersko av isopor.
  20. Cia er nede på havna og jeg liker også pepperoni og ananas, men jeg heller egentlig litt mer mot skinke og ananas.
  21. Man oppnår ikke stort av å snakke nedatende om andre. Kanskje bekreftelse fra likesinnede, men hva er det egentlig verdt.
  22. Jeg angrer, og det som får meg nok til å overtenke dette er at jeg la bilde av frp lederen og rådgiveren ut
  23. Mulig du har rett i det. Men uttalelsen ble vel oppfattet som stigmatiserende for pakistanere hvertfall.
  24. Uavhengig av hva du måtte mene om hva Israel driver med: Syns du det var rett av Støre å kalle 7.oktober terrorisme? (etter han fikk tenkt grundig og lenge)
  25. Å kalle personer fra en partipolitisk retning for å være rasist, dersom det helt tydelig kun spiller på parti-knytningen, og ikke personlige greier hos den som omtales, er ikke straffbart. Dette er, juridisk sett, ikke noe som vil få konsekvenser. Hvorvidt det er smart/klokt å gå rundt å spre slike utsagn, er ikke nødvendig å gå inn på. Det virker som at TS angrer veldig, og har tatt lærdom av dette. PS: hadde innlegget derimot oppfordret til vold eller lignende ovenfor politikeren, da snakker vi om noe helt annet! Videre: dersom du la ut denne teksten med et bilde av en ikke-politiker (alt fra naboen, klassekamerater til influenser og kjendiser uten kjent politisk slagside), så kan det tolkes annerledes. Da kan det tolkes som en hatsk ytring, som det finnes lover og regler mot. (Altså kan man i verste fall bli dømt.) Men ikke ovenfor en politiker.
  26. Leclerc får 20 sekunders straff for å kuttet hjørnene siste runden etter han spant og skadet bilen, og ender opp på P8. Så fra P3 til P8 på en misserabel runde 🥲 Verstappen fikk og en 5 sekunds penalty for å krysset pit linjen etter å ha byttet til Hards under SC, men siden Leclerc fikk overnevnt straff påvirker det ikke plasseringen til Verstappen.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...