mfb Skrevet 27. november 2007 Skrevet 27. november 2007 Skal bytte server med min 70 shaman fra en pve server til en pvp. Er dette mulig? leste dette: Characters on a Normal (PvE) or RP realm may not transfer to a PvP or RP-PvP realm. If you already have a character on a PvP realm, you may not transfer a character of the opposing faction to that PvP realm.
Matsemann Skrevet 27. november 2007 Skrevet 27. november 2007 Jepp. Ellers kan man bare levle fort på PvE (slepper å bli drept av horder/alliance hele tiden), og så overføre til PvP. Mange klager, mens andre synes det er bra. Blizzard endrer nok ikke på det uansett.
Kleivis Skrevet 27. november 2007 Skrevet 27. november 2007 Gjør det noe om man levler fort da? Ser ikke helt problemstillingen her.
v-gard Skrevet 27. november 2007 Skrevet 27. november 2007 Et annet argument var at man kunne transfere til et pve realm, få phat epix siden vi på pve servere er så jævlig mye lenger enn pvp realms i instancer, og komme tilbake med uber epix. Magtheridon er PvP server... gg Blizz
IkkjeOleJørgen Skrevet 27. november 2007 Skrevet 27. november 2007 Et annet argument var at man kunne transfere til et pve realm, få phat epix siden vi på pve servere er så jævlig mye lenger enn pvp realms i instancer, og komme tilbake med uber epix. Magtheridon er PvP server... gg Blizz Må huske på at dette er hardcore guilds, de er på pvp servere fordi de regnet med at det var der det var folk. Men om du ser på hvor mange "hardcore guilds" det er per realm forholdene mellom pve og pvp så skjønner du hvorfor
v-gard Skrevet 27. november 2007 Skrevet 27. november 2007 På Stormrage så er bare 2 guilder på horde siden inne i BT/Hyjal på horde siden (snart 3 though) og 2-3 stykker på alliance siden også tror jeg, så er vel ikke så hardcore.. Og uansett, hva er vitsen med å skaffe seg pve epics? De blir jo grise eid av merciless gearet for pvp uansett, og hva er vitsen med å skaffe seg bra pve gear om man skal tilbake til pvp realmen senere om man skal drive med pve der og?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå