Gå til innhold

Programtips: RegSeeker


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet+3124
Skrevet

Virker til å være ett veldig bra program. Kjørte det i "reg edit" mode, og med dette programmet fikk jeg slettet programrester i registeret, som jeg ikke klarte å slette med vanlig gjennomgang av registeret. :)

Skrevet
Hvordan gjør denne det i forhold til CCleaner? CCleaner fjerner jo en hel del annet også

7394234[/snapback]

 

Lurere jeg også på...

 

Har CCleaner fra før, er det da noe vits i å laste ned dette?

Skrevet

har hatt blandet erfaring med det programmet. ved flere anledninger så har det hengt seg når jeg prøvde å søke gjennom registeret på leting etter spesifikke oppføringer.

 

med regscanner fra nirsoft (fordømt mange praktiske programmer den karen har lagt ut :D) og ccleaner (med easycleaner som alternativ) så ser jeg ikke nødvendigheten av det programmet der.

Skrevet

Det skal være 3 ord minst i emnefeltet.

 

Et bra emnefelt er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet.

Skrevet
Det skal være 3 ord minst i emnefeltet.

 

Et bra emnefelt er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet.

7398408[/snapback]

 

 

man forstår jo godt hva posten går ut på selv om denne er med 2 ord.

du er også bare bruker, så ser ikke grunnen til at du leker helt her.. rapporter det heller.

Skrevet

etter at jeg kjørte "auto" med dette programmet så sorterer alle ikoner på skrivebordet seg. jeg som hadde så fint system og greier :)

og hvis jeg prøver å rydde tilbake ikonene, så spretter de alle tilbake til venstre etter en stund. hjelp!!

Skrevet

Enda et "programtips" som anbefaler et under middels program(JEG har ihvertfall aldri hørt om det).

Skal det renses register er Regsupreme(pro) en Jif Engangsvåtmopp, og dette RegSeeker er grønnsåpe og vann.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...