Gå til innhold

Norsk nettsted for vevsutvikling - tanker og ideer


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Bare sånn for å være slem: Burde dere egentlig ikke ha en logo som fungerer litt bedre som favico? Ala blogger B-en?

Endret av Eirikeb
Skrevet

Jeg skjønner ikke hvorfor du kan sette på en hanke på koppen jeg da..

Ser mye mer ut som en kaffekopp da, og ikke asiatisk tesuppe-sak.

Skrevet

Jeg skjønner ikke hvorfor folk absolutt må ha hank på den koppen? Hvem har sagt at det må være kaffe heller? Kan være en mørk te, og personlig foretrekker jeg å drikke te av kopper uten hank enn med hank. Kall meg gjerne sær, men sånn er det nå.

Skrevet

Enig med Karsrud. Hvis noen mot formodning skulle forveksle kaffen med suppe, hva slags suppe er det egentlig snakk om? Og hvorfor skulle noen koble suppe med tittelen ved siden av; Webkaféen? Det er forøvrig fullt mulig å avbilde en kopp uten å få hanken med. :p

Gjest Slettet-df17e
Skrevet
Hank og tables er ut!

7647512[/snapback]

 

:wee:

 

------

Neimen jeg syntes heller ikke den hanken er noe must! Som pakke også sier: "Det er forøvrig fullt mulig å avbilde en kopp uten å få hanken med."

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...