Gå til innhold

Windows Defender ødelegger for Norton


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette viser bare at ein ikkje kan stole blindt på sjølv dei beste antispywareprograma. Men det var bra at dei var raskt ute og fiksa feilen.

Skrevet
Dette viser bare at ein ikkje kan stole blindt på sjølv dei beste antispywareprograma. Men det var bra at dei var raskt ute og fiksa feilen.

5597246[/snapback]

word :D

Skrevet (endret)

Sånt kan skje alle og det var bra Microsoft for en gang skyld var flinke til å fikse feilen raskt. Fortsett sånn og det kan hende alternativer som Linux og Mac OS X ikke blir like fristende.

Endret av JonT
Skrevet
Hvor får man tak i dette defender-programmet egentlig,og er det noe tess?

 

AtW

5607787[/snapback]

http://www.microsoft.com/athome/security/s...re/default.mspx

 

Det er blant dei beste, om ikkje det beste antispyware produktet på markedet. Det bygger vidare på Giant som i sin tid av det beste antispyware produktet (det kosta penger, derfor var det ikkje så kjent/populært).

 

Fordelen med Windows Defender er at det har realtime protection, noko f.eks Adaware (gratisversjonen) ikkje har.

  • 2 år senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...