Gå til innhold

Velkommen til nytt forum


Anbefalte innlegg

Skrevet
Hvorfor er postcount fjernet ifra profilene til venstre når du leser en tråd?

5027717[/snapback]

 

AAAAAAAAAAAAaahhhhhhhh

Dette er egentlig dødsirriterende, jeg bruker default og syntes den var helt grei og sa så.. Så ødelegger dere denne med å fjerne antall innlegg, medlemsnr og bosted... Som nevnt tidligere så er ikke alltid nicket nok til å kjenne igjen en bruker...

Jeg var positiv til forumendringene og eneste jeg ønsket var kanskje noen linker øverst på dette skinnet til div. sider i nettverket..

Håper dette var en liten error en eller annen plass, om ikke begynner jeg å gå lei av hele hw.no og endringene deres....

 

Har ennå ikke klart å venne meg til forsiden til hw.no, så forumet var/er egentlig siste holdeplass for meg.. Blir det borte og så er det liksom ingen vits å være her mer... Må da finnes alternativer til hw.no, t.o.m. i lille Norge.. Ellers får jeg vel holde meg til utlandet... :wallbash:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om du bytter til diskusjon.no-skinnet (nederst på denne siden, en nedtrekksmeny, så er postcount, medlemsnr og bosted fremdeles med.

 

Diskusjon.no er forøvrig et finere skin enn hw.no-skinnet :).

Skrevet

Ueland, har tatt det opp flere ganger tidligere og ser det fortsatt ikke er på plass. Håper du får med deg det jeg skriver nå. ;)

 

Det finnes ingen link til "Mine innlegg" på programmer.no-skinet.

Skrevet
Om du bytter til diskusjon.no-skinnet (nederst på denne siden, en nedtrekksmeny, så er postcount, medlemsnr og bosted fremdeles med.

 

Diskusjon.no er forøvrig et finere skin enn hw.no-skinnet :).

5032318[/snapback]

 

Om du leser så bruker jeg default, synes ikke no om å ha meny på venstre side..

Det var som sagt nesten helt perfekt, men så slettet dem postcount, medlemsnr og bosted.. Eneste jeg ønsket meg var kanskje et par linker øverst, men neida, det går selvsagt ikke..

håper egentlig at hele greia er en feil som dem retter opp, men har en rar følelse at dem vil at vi skal bruke de (ubrukelige) skinnene som dem kommer opp med..

 

If ain`t broken, why fix it?

Skrevet

Hvorfor i all verden er postcount fjernet fra Diskusjon.no-skinnet, mens resten av den totalt unyttige informasjonen fortsatt står der?

Skrevet
Hvorfor i all verden er postcount fjernet fra Diskusjon.no-skinnet, mens resten av den totalt unyttige informasjonen fortsatt står der?

5032842[/snapback]

Er en fetisj mann, en fetisj.

Skrevet

Jeg vil ha mulighet for å skru av og på visning av postcount, bosted, medlemsnummer, registreringsdato og gruppe. Det er beste løsning for alle! :)

Skrevet (endret)
Tror ikke IPB støtter dette @kd.

5033784[/snapback]

Da er det bare å sette seg ned og kode PHP. :)

Endret av @kd
Gjest Slettet+6132
Skrevet (endret)
Tror ikke IPB støtter dette @kd.

5033784[/snapback]

 

*le litt*

Er ganske mye egen kode fra hw.no-gutta i denne kildekoden ja. Som @kd sier; er bare til å sette seg ned og kode litt ;)

 

EDIT: En ting til, på hw.no dynamisk-skinnet (vet ikke hvordan det er med de andre) er "Siste 10 poster"-bakgrunnsfargen ulik slik den er i trådvisningen. Var ikke særlig pent.

Endret av Slettet+6132
Skrevet (endret)

jeje, bruker overklokking.no sitt skin, ser ikke ut som dem har ødelagt det ennå...

men går vel ikke lange tiden når jeg nevner at dette skinnet er bra.. :cry:

 

Eller nei, dem har visst tatt bort alternativet for "mine innlegg" øverst, må bruke

"min assistent", noe som er helt &%"#%

Endret av Dre@m_Lord
Skrevet (endret)
Jeg spør igjen: Hvordan fungerer favoritter-funksjonen?

5037531[/snapback]

Trykk på Legg til favoritter i toppen av innlegget, og senere trykk på Favoritter øverst på side.

 

Ed1t: Leif

Endret av Birger_Nord
Skrevet

Ueland: hvorfor har man tilsynelatende bestemt at ingen skal kunne se postcount?

hvorfor kan ikke dette være frivillig enten utfra skin, eller (allerhelst) option i kontrollpanel?

 

Mvh

 

G

Skrevet
Ueland: hvorfor har man tilsynelatende bestemt at ingen skal kunne se postcount?

hvorfor kan ikke dette være frivillig enten utfra skin, eller (allerhelst) option i kontrollpanel?

 

Mvh

 

G

5038218[/snapback]

 

Fordi dem egentlig ikke bryr seg, men noen har saagt til dem at de ikke vil ha det så dem tok det vekk.. Tyder ihvertfall på dette da ingen har fått noe svar om akkurat det, om det var en feil eller om det er gjort for å fjerne enkelte av oss forumbrukere.. :hmm:

Skrevet

Må innrømme at jeg synes det er skikkelig provoserende at vi ikke blir presentert for noe svar på hvorfor den er fjernet. når det tidligere er sagt at den ikke skal fjernes.

 

Og at det ikke er valgfritt er rett og slett bare irriterende.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...