Inspecta Deck Skrevet 18. juni 2004 Skrevet 18. juni 2004 Jeg var tenkt å kjøpe meg CS:CZ, men nå har jeg hørt så mange forskjellige meninger... noen sier det er bra, mens andre sier at det ikke er verdt å bruke penger på! Så jeg lurer rett og slett på om det er verdt det. plis svar!
insider Skrevet 18. juni 2004 Skrevet 18. juni 2004 Bra AI men det er fortsatt boter. Merker det ofte. Synes cs burde spilles på nettet som det gjøres nå.
[BiGG] Skrevet 18. juni 2004 Skrevet 18. juni 2004 nei..syns ikke det er bra. Er litt morro i begynnelsen osv. men grafikken og alt det der er ikke noe spesielt supert
-Teddy- Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 Jeg har det, og liker spillet, men det krever (selvsagt) en del bedre pc enn CS da... Jeg har: (les under) og det kjører i 20-40fps med 7 bots. Missions delen fungerer helt fint.
Omnikron Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 syntes det var kjempe kjedelig. CS med botter er ikke det samme som å spille med andre.
orjanos3.16 Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 Helt forferdelig spill. Hvordan er det mulig å gi ut en slik FPS i 2004? Men smaken er som baken
Kilko Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 (endret) Botene er så smarte at det er morsomt å spille det etter min mening. Du blir overrasket over hvor smarte de er og at de følger hver eneste kommando som blir gitt og kan være uening. Jeg har også lest at 1.2 patchen til condtion zero (gjennom steam) vil gjøre gislene smartere sånn at de kan gå opp og ned stiger, knuse vinduer, nekte å bli med hvis de er redde, heheh. Det er også nye player models til spillet i patchen som gjør til at spillet skiller seg litt mere fra det vanlige CS. Jeg digger dette spillet og mener at du gjør et godt kjøp! Bare botene er verd alle penga. De er faktisk kåret til smarteste boter i et spill. Kjøp spillet på Elkjøp eller Lefdal, 249,-! Endret 19. juni 2004 av Kilko
ttt Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 du kan no lese omtalen her på gamer. http://www.gamer.no/art.php?artikkelid=6733
Blib Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 Counter-Strike-poster skal i Counter-Strike-forumet. Det er derfor det er her. Flyttes
Mr.MadCow Skrevet 19. juni 2004 Skrevet 19. juni 2004 CS:CZ er et kjedelig spill, gikk gjennom Deleted Scenes på 1 time å 15 min. Altfor enkelt. Om skal du spille online MÅ du ha Steam Irriterende!! Er som mange har sagt, CS:CZ er et spill for nybegynnere, mot boter er heller spesielt morsomt. Det er min mening. Ikke bli påvirket....eller (?)
Left Blank Skrevet 20. juni 2004 Skrevet 20. juni 2004 Jeg skal vente til cs source iaffal.. Har jo cs 1.6 allerede, funker helt fint som cs. cs source kommer til a ha en helt annen grafikk og, mer verdt penga imo.
Pornstar_Trude Skrevet 20. juni 2004 Skrevet 20. juni 2004 Eg synast faktisk at spelet er ganske spannande. Deleted Scenes er jo ikkje så bra, men det er ein grunn til at det heitar Deleted Scenes og ikkje Counter-strike: Condition Zero Mission. Viss du spelar på Expert vanskegrad så kan spelet vera ganske vanskeleg. Dessutan er det bedre å spela på internett enn cs 1.6 med tanke på bugs.
Bluebeans Skrevet 20. juni 2004 Skrevet 20. juni 2004 Jeg personlig ville ikke kjøpt CZ, heller kjøpt/fortsette med vanlig 1.6..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå