Gå til innhold

De opprinnelige skaperne av Theme Hospital lager åndelig oppfølger


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

God ide. Theme Hospital har et utrolig godt konsept, dessverre blir spillet etterhvert bare et kontinuerlig mas der man frenetisk flytter vaktmestere rundt for å tørke opp spy. Hvis de får fikset dette og gjort så utfordringen handler mer om hvordan man organiserer sykehuset så kan det bli veldig bra.

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Ah... Her snakker vi. Dette er den rette stilen.

Den andre nye åndelige oppfølgeren har en grafisk stil som ikke faller helt i smak hos meg. Som jeg ikke syns passer helt denne type spill.

 

Her derimot er stilen mer lik Theme Hospital. Fortsatt litt cartoony og goofy, men samtidig skarpere og klarere som er å forvente av moderne grafikk.

 

Blir helt klart et kjøp! :)

Endret av Cappo
Skrevet

Har akkurat fiklet nok til å få igang theme hospital med en brukbar flyt og stabilitet. En åndelig oppfølger som kan ordne TH fixen uten fikling og brukbart i fullskjerm? Ja takk!

Skrevet

Har akkurat fiklet nok til å få igang theme hospital med en brukbar flyt og stabilitet. En åndelig oppfølger som kan ordne TH fixen uten fikling og brukbart i fullskjerm? Ja takk!

 

Jeg har originalutgaven men i dag bruker jeg utgaven som selges på gog.com. Ikke noe behov for fikling.

Skrevet

Savnet til Theme Hospital har vært veldig stort så dette gleder jeg meg veldig til.

 

Savnet er såpass stort at dette er faktisk en av årets titler for meg. De andre hospital spillene som kommer frister overhode ikke men her ble jeg solgt tvert!

  • 5 måneder senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...