Gå til innhold

Kamptråd - Bournemouth vs Manchester United


Snikpellik

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

YnZpUnUy.jpeg YjFwRjE1.jpeg NkNZdTNK.jpeg

 


Premier League
13.08.2016 kl. 14:30 @ Vitality Stadium
Vises på: TV2 Sport Premium / Sky Sports 1

 

Norsk kommentator: Simen Stamsø-Møller

Studio: Børsli, Deila, Myhre

Endret av Snikpellik
Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet-D7I5Gr2
Skrevet

Heia god fotball

Skrevet (endret)

Ingen overraskelser i laget, som forventet ut fra de siste kampene i pre-season. Eneste er Herrera i stedet for Carrick.

 

Mkhitaryan starter ikke fordi han fortsatt har en del igjen på fysikken, og har vært dårlig i pre-season (med unntak av første kamp mot Wigan). Lingard hadde nok også vært foran i køen, hvis han ikke hadde blitt skadet.

 

EDIT: Laget til Bournemouth med King fra start :)

 

Endret av Snikpellik
Skrevet

Fryktelig temposvakt United som starter i dag. Vi får vel se et Bournemouth som står høyt med forsvaret da United ikke har noen som kan true bakrom av de som starter. Zlatan og Rooney vil gå mye oppå hverandre dypt i banen.

 

I pausen ofrer han vel Mata , og Miki får sin første omgang i PL. Tror også at Rashford får minst 30 minutter i dag. 

Skrevet (endret)

Både Martial og Mata kan true bakrommet. Selv om Mata ikke er verdens raskeste så vi flere ganger forrige sesong de dype løpene hans bak forsvaret til motstander. Bournemouth har ikke verdens raskeste forsvarsfirer.

 

Likevel er det mest opp til spillestil. Klarer vi å skyve fort nok og slå gode innlegg er både Zlatan og Rooney gode i feltet. 

 

Kontring i mot er dog en trussel, mye fart i angrepet til Bournemouth.

 

 

Er Lingard skadet?

 
Ja. Ble skadet i Community Shield, men det er ikke alvorlig. Tilbake neste kamp.
Endret av Snikpellik
Gjest Slettet-w7DZlO15
Skrevet (endret)

Blir fælt å se Ibe bli fullstendig pissa på og byttet ut før pause, samt et bortelag som scorer tosifret.

Endret av Slettet-w7DZlO15

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...