Tollari Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 Begge partier sletter ikke personlig informasjon til utmeldte medlemmer. http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/politikk/Frp-og-Hoyre-sletter-ikke-info-om-tidligere-medlemmer-6970180.html#.Ubs7SJyy9SA H og Frp i Sola Kommune krever liste av kunder som kjøper øl i butikk. http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/Sola-kommune-krever-at-butikk-lagrer-info-om-ol-kjopere-7227104.html#.Ubs84Zyy9SA Det er nokså ironisk at begge partier (dog spesielt Frp) angriper "sosialist-partiene", når de selv oppfører seg som kommunist-partier med denne type overvåkningen. 2
ZiPe Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 islam er den nest største religionen i norge da synes jeg det er greit og overåke de som kjøper alkohol. 1
Tollari Skrevet 14. juni 2013 Forfatter Skrevet 14. juni 2013 islam er den nest største religionen i norge da synes jeg det er greit og overåke de som kjøper alkohol. Bare at muslimer ikke drikker alkohol.
Notelitten Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 De er nok ikke kommunistpartier. - Men autoritært er det å kreve lister over kunder som kjøper øl. - Heldigvis er ikke Sola Kommune representativt for partiene på nasjonalt nivå. Det sagt, flere AP medlemmer vet ikke en gang at de er medlemmer, har selv flere bekjente som har fått beskjed om at de er medlemmer fordi de en gang betalte en liten inngangspris på 10kr på skolen. - Heldigvis har mange av dem sagt opp sitt medllemsskap. Det er ikke verdens undergang om man fortsatt er i registeret over tidligere medlemmer, verre om de skulle tatt en spansk en og telt dem som eksisterende medlem. - Noe de ikke gjør.
Tollari Skrevet 14. juni 2013 Forfatter Skrevet 14. juni 2013 nettopp derfor man må finne dem som gjør det. Konservative kristne drikker heller ikke alkohol.
Notelitten Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 Konservative kristne drikker heller ikke alkohol. Mange gjør det. Bibelen sier ikke imot det.
Tollari Skrevet 14. juni 2013 Forfatter Skrevet 14. juni 2013 men det er de som bryter reglene Hvem er "de" og hvilke regler bryter "de"? Mange gjør det. Bibelen sier ikke imot det. Ok, da. Bondevik tar seg en cognac en gang iblant.
Tollari Skrevet 14. juni 2013 Forfatter Skrevet 14. juni 2013 det er haram Det er mye som er haram egentlig. Og det ikke bare hos muslimer.
Tollari Skrevet 14. juni 2013 Forfatter Skrevet 14. juni 2013 ja? Det er også haram å voldta berusete kvinner på nachspiel. Seksuelle overgrep på barn er også haram. Jeg nevner det siden (kristne) nordmenn er overrepresentert i disse typer overtredelser sammenliknet med muslimer og andre minoriteter.
ZiPe Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 (endret) høyt profilerte prester inne katolismen holder på med overgrep mot barn. Endret 14. juni 2013 av ZiPe
тurbonєℓℓo Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 Konservative kristne drikker heller ikke alkohol. Jeg drikker ikke alkohol, og jeg er ateist. =P
тurbonєℓℓo Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 høyt profilerte prester inne katolismen holder på med overgrep mot barn. Tull. De aller fleste mannlige katolikker som har omgang med barn, har omgang med barn...Det er hundretusener på hundretusener av katolikker som begår og har begått overgrep mot barn. Historisk sett er det helt sikkert snakk om milliarder... Så at dette gjelder kun høyt profilerte, det er tull. Men det mente du kanskje ikke? 2
tusseladdden Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 H og Frp i Sola Kommune krever liste av kunder som kjøper øl i butikk. Dette er da ikke riktig, leste du artikkelen? De lagrer informasjon om ølkjøpende kunder som varene levert ut til seg. Du har da virkelig misforstått om du tror de skriver ned liste over alle ølkjøpende kunder.
тurbonєℓℓo Skrevet 14. juni 2013 Skrevet 14. juni 2013 Hehe... Lurer på om det gjør litt vondt i foten nå... =P
Skatteflyktning Skrevet 15. juni 2013 Skrevet 15. juni 2013 Det er nokså ironisk at begge partier (dog spesielt Frp) angriper "sosialist-partiene", når de selv oppfører seg som kommunist-partier med denne type overvåkningen. Eh, nei det er velkjent at alle norske partier er sosialistiske
Tollari Skrevet 16. juni 2013 Forfatter Skrevet 16. juni 2013 høyt profilerte prester inne katolismen holder på med overgrep mot barn. Det samme gjør også en del høyt profilerte FpU-ere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå