sameoldwall Skrevet 24. oktober 2011 Skrevet 24. oktober 2011 (endret) Jeg og min kjæreste har hatt en liten diskusjon om hvem som har førsteretten til hverandre F.eks, jeg mener at jeg har førsteretten til magen hennes, og hele henne, EGENTLIG, mens hun mener motsatt. Hva syntes dere? Vi har vært sammen i 6 måneder den 7 neste måned, om noen lurte... mvh, to desperate plageånder =) Endret 24. oktober 2011 av sameoldwall
L4r5 Skrevet 24. oktober 2011 Skrevet 24. oktober 2011 Man har alltid førsteretten på sin egen kropp.
sameoldwall Skrevet 24. oktober 2011 Forfatter Skrevet 24. oktober 2011 Man har alltid førsteretten på sin egen kropp. Ja, det er vi enige i, men vi lurer på om vi har førsteretten til hverandre(s kropper)
BuffyAnneSummers Skrevet 24. oktober 2011 Skrevet 24. oktober 2011 Nei, selv om du er sammen med henne så er du ikke medeier av hennes kropp. Hun bestemmer selv hvem som får ''utnytte'' hennes kropp.
Bjarnemann Skrevet 24. oktober 2011 Skrevet 24. oktober 2011 Dere har førsteretten på hverandre, så lenge den andre aksepterer det. Er ikke værre enn det
Cair Paravel Skrevet 25. oktober 2011 Skrevet 25. oktober 2011 Dersom det her er snakk om organdonasjon, trur eg dette må stadfestast skriftleg. Kva blodtype har de?
tole Skrevet 25. oktober 2011 Skrevet 25. oktober 2011 Kan jeg få førsteretten til rompehårene. Jeg liker å flette dem og lagre dreadlocks. 1
sameoldwall Skrevet 27. oktober 2011 Forfatter Skrevet 27. oktober 2011 Dere har førsteretten på hverandre, så lenge den andre aksepterer det. Er ikke værre enn det TAKK! Det var DET svaret jeg var ute etter De fleste her tar det så bokstavelig Kan jeg få førsteretten til rompehårene. Jeg liker å flette dem og lagre dreadlocks. Til gutten eller jenta?
tole Skrevet 28. oktober 2011 Skrevet 28. oktober 2011 Kan jeg få førsteretten til rompehårene. Jeg liker å flette dem og lagre dreadlocks. Til gutten eller jenta? Kan jo flette dere sammen. Blir litt som filmen Stuck on You bare med rompa i stedet for hendene. Men jeg må advare, om dere prøver å stikke fra hverandre blir det vondt! Fordelen er jo at det ikke er så mange andre som har gjort det, så det blir jo veldig eksklusivt da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå