levlex Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Tar det beste fra N95, 5800 Xpressmusic og Communicator-serien. Les mer
mikaragua Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Som vanlig kan mye annet rart dukke opp før denne kommer, men den virker spennende.
aanseth Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Jeg og..... Men det er så lenge å vente :(et er så
mckvakk Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 (endret) Og her har nokia stjå..eh..kopiert rått fra tytn 2 gitt. Endret 2. desember 2008 av mckvakk
Sigmund_Freud Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 System: [...] Series 60 rel. 5Series 60 er det gamle navnet, brukergrensesnittet heter nå kun 'S60'. Og når du først skriver på engelsk kaller de det ikke release, men edition (altså S60 5th edt.). Har Amobil planlagt en artikkel om hva S60v5 betyr for brukerne (støtte for S60v3-programmer, osv.)? Hvilken CPU, RAM og lader-plugg (propertiær 2mm Nokia-laderplugg eller microUSB)?
karl-wilhelm Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Skranglia deluxe. Jeg er helt overbevist om at kvalitetfølelsen av den slider saken kommer til å være lik null, men blir jo spennende å se.
Symbian_Pro Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Steike for en mobil http://www.youtube.com/watch?v=2O2Li74EYew Teoretisk maks lagring er foresten 64GB og ikke 48GB. det er bare det at 32GB kort ikke finnes enda.
Sigmund_Freud Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 http://www.youtube.com/watch?v=2O2Li74EYewJeg liker det UIet. Det har hentet en del fra Maemo om jeg ikke tar helt feil. Nei, S60v5 kan bli veldig, veldig bra.
Trynemjoel Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Virker som en aldri så liten Sidekick på steorider. Veldig kult.
josh909 Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Endelig har Nokia turt å ta skrittet videre - dette begynner å ligne på noe! Død over stylusen. Død over de gamle, gamle, GAMLE S60-menyene. Yes, please, now.
hobgoblin Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Skranglia deluxe. Jeg er helt overbevist om at kvalitetfølelsen av den slider saken kommer til å være lik null, men blir jo spennende å se. så langt er rapportene at slider løsninger en ganske så solid. en påstand var at om en plukket den opp fra bordet så kunne en ikke gjette at den var en slider med mindre en ble fortalt det på forhånd... alt i alt en nokia jeg faktisk er interessert i (men så har jeg vært litt svak for communicator serien, men har aldri sett meg råd til en). og når en ser på en video nokia har lagt ut så er vel muligens å kalle dette for en slider en smule missvisende...
hobgoblin Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 http://www.youtube.com/watch?v=2O2Li74EYewJeg liker det UIet. Det har hentet en del fra Maemo om jeg ikke tar helt feil. Nei, S60v5 kan bli veldig, veldig bra. ja det kan virke som dem har lært litt når det gjelder ui design etter å ha rotet rundt med maemo. men det virker som skrivebords-appletene, om en kan kalle dem det, er mer uniforme i fasong slik at dem er lettere å stable om når skjermen snus. det har fått visse i maemo miljøet til å undres hvor tabletene hører hjemme når det ser dette...
Sigmund_Freud Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 (endret) og når en ser på en video nokia har lagt ut så er vel muligens å kalle dette for en slider en smule missvisende...Dette er jo en arc slider eller hva de kaller Xperia X1. det har fått visse i maemo miljøet til å undres hvor tabletene hører hjemme når det ser dette...En bil-GPS eller sofasurfer for de med S40? Endret 2. desember 2008 av Sigmund_Freud
Laland Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Damn.. Noen idèer om når den kommer ut? Den så jo vannvittig stilig ut!
Sigmund_Freud Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 Artikkelen sier H1, så om den hadde vært produsert av HTC for SE ville vi sett den rundt månedskriftet mai/juni. For å svare deg; jeg tipper den er her en gang etter påske.
hobgoblin Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 og når en ser på en video nokia har lagt ut så er vel muligens å kalle dette for en slider en smule missvisende...Dette er jo en arc slider eller hva de kaller Xperia X1. nja, ser mer ut som en slags springfjærløsning: http://www.youtube.com/watch?v=AD-elt8MN3I
zimmn Skrevet 2. desember 2008 Skrevet 2. desember 2008 endelig nokia;) dette er saker, men de kunne ha gitt den ordentlig blits syns jeg..
Anbefalte innlegg