Gå til innhold

Van Der Linde

Medlemmer
  • Innlegg

    335
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Van Der Linde

  • Bursdag 24. okt. 1992

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

5 546 profilvisninger

Van Der Linde sine prestasjoner

1k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Nå må noen voksne komme på banen og få satt en stopper for denne galskapen. Vis det i form av handling og ikke bare ord UEFA. Nå har begeret flommet over.
  2. Da krysser vi fingrene for at song of the south dukker opp på Disney+ snart.
  3. Et woke makkverk av en film. Woke er ødeleggende noe vi igjen ser.
  4. Er nok ikke slik det fungerer du.
  5. Sepp Blatter prøvde i det minste å skjule at han var korrupt.
  6. Det er fascinerende å være vitne til det som skrives på sosiale medier nå. I all euforien over Eirik Horneland fremstilles Freyr Alexandersson som inkompetent og det verste som har skjedd Sportsklubben. Jeg er selv strålende fornøyd med å få Horneland tilbake men denne omskrivingen av Freyrs tid i Brann kan vi spare oss for. Freyr tok Brann ut i Europa og til en cupfinale. Alt i alt en suksess selv om det buttet i mot i serien på slutten. Selv om jeg er glad for et Horneland comeback så kommer jeg til å huske Freyr tiden som alt i alt en bra opplevelse.
  7. Uansett. Det er voldsofferet jeg har sympati for. Jeg fikk en hotdog kastet på meg under en krangel med min fetter for noen år tilbake. Jeg slo ham ikke ned av den grunn.
  8. BT boikottes her i huset frem til den kommer. Den beklagelsen skal komme via Podcast og på førstesidene i flere dager.
  9. I wokeistene og godhetstyranene sine øyne er det å få kastet øl på seg verre enn vold ser jeg her. Ikke rart jeg har dere langt oppi halsen.
  10. Lurer veldig på hva Fredrik Pallesen Knudsen tenker nå som det har gått lit tid. Han ble lurt trill rundt av en svindler,sjarlatan og lykkejeger. En mann som i mine øyne på ingen måte er verdig å være kaptein for Brann.
  11. Det lever jeg helt fint med. Jeg tåler det. Sannheten er at det er to identiske drap.
  12. Heldigvis finner ikke engelskmennene seg i det som skjedde.
  13. Murdered student Henry Nowak told police 'I can't breathe' while handcuffed Lagt i håndjern etter å selv ha blitt knivstukket. Skammelig det som blir sagt til han. Godt at gjerningsmannen er dømt. Vil det bli den samme fordømmelsen fra kjendiser,idrettsutøvere og andre som da Floyd ble drept?. Eller?. Jeg kan ikke si jeg holder pusten akkurat. Hvil i fred Henry.
  14. Freyr Alexandersson ferdig i Brann – klubben bekrefter trenerexit Så ikke denne komme. Freyr blir som en god del andre trenere i Brann gjort til syndebukk for ledelsens feile avgjørelser.
×
×
  • Opprett ny...