Gå til innhold

nagina

Medlemmer
  • Innlegg

    8 228
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om nagina

  • Bursdag 20. okt. 1984

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

25 797 profilvisninger

nagina sine prestasjoner

1,2k

Nettsamfunnsomdømme

5

Hjelpsomme svar

  1. noe har åpenbart gått over grensen og det er åpenbart... ser vi ikke likheten i USA? trenger man ektraa styrke i glassene?
  2. Religion er basert på at folk skal ha noe å drifte på,, noe å ha tro på. Tenk nu lenger, året er 2026.... ok, hva skjedde før det...? Alle men litt intelligens forstår at dette henger ikke opp, men det skal sies dette er en effektivt måte å balansere folket.
  3. Folk er bare sjalu, derfor dukker slike tråder opp. Så vil de vite hvem som er sjalu er bare å følge med på tråden.
  4. La oss si det på denne måten, går prisene ned nå så er det god deal. Nei ønsker ingen høns her som skriker halsen full før man ser hva som skjer... Ja er litt for mange av dem her! Alt i livet handler om penger, dessverre tiden vi lever i. Går det bedre med meg så er det alright, blir det verre så var det tydeligvis dårlig deal.
  5. Det funker og vil starte med 8GB RAM men du vil få noe lagg/hikes om det fylles opp, da maskinen vil låne litt fra SSD (pagefile) som er noe tregere og derfor vil det oppstå lagg/hakking. Så sitter du med 8GB og vil spille Wow Forever, lukk alt annet (nettleser, discord osv) 16GB har vært standard nå i 10år ish, så sitter du med 8GB så må du regne med ... ikke helt optimal gaming performance.
  6. X3D Cpuene til AMD er veldig gode når det kommer til openworld spill som WoW. 8GB vil bli i det minste laget da Windows alene drar nesten det, så hele system på 16GB vil jeg si er minimum i 2026 GPU er så som så, men 3050+ 4060+, men 8GB vram iallefall, men spill som WoW er mest CPU type spill. Men husk spillet er i BETA, det kan være litt jo jo når det kommer til performance, uansett spec på PC.
  7. Bare vent til det verste er plass og det er på vei, altså... du må se reklamen, dvs, er du på mobil så aktiveres kamera og bruker AI til å se om du ser på reklamen, swapper man app så stoppes reklamen helt til du kommer tilbake. Lukker du øyene, stoppes reklamen også, krever en tastetrykk på skjermen for å fortsette. Dette gjelder for betalende kunder også, betaler du ikke så har dem enda en slags reklame på plass. For eksempel, Burger King reklame dukker opp og du er ikke betalende kunde, for å avslutte reklamen så man fysisk si navnet på reklamen, i dette tilfellet "Burger King". Gjenstår bare å se når disse dukker opp, er bare spørsmål om tid.
  8. Det skulle snu for 3 år siden, og alt... Russland gikk tom for 3 år siden osv, joda! her er vi noen som er på tore på sporet altså.
  9. Skjer ikke... Akkurat denne delen er åpenbart.
  10. Bare ta over Grønland for min del, altså... når man har et øy på den størrelsen og ikke gjør noe med det. AI vokser, RAM/Disk problemer blir større og større og verden skriker etter ressurser, go for it ! Samme skjebne vil Svalbard også oppleve når tiden er riktig, er bare tidsspørsmål. Riktig eller galt? Galt er det jo, slik vi er blitt opplært av staten, men det kommer et punkt hvor folk ikke lenger stoler på staten og vi er der, til og med her til lands og verre blir det.
  11. uten å klikke på en video, men... for en bra serie, men så er dette sånn, kort og fristende, man vil tro det er virkeligheten men så skjer det... uten å være spot on, se denne, en av beste series de siste årene....!
  12. Kristendom? makan til tøv... Religion er grunnen til krig, er som vi kjenner idag, sosiale medier, den som går best ut av det vinner det og blir kanskje mindt om galskapen i noen ti år ... altså, grow up, kristendom, bare for å ha deg noe å gjøre i mens andre idioten på andre enden tror Allah er en gud, og er ikke noe annet enn en satans internett tull...
  13. Problemet blir ikke før media har deg over kammen, da tror du på feil ting. Forumet er perfekt eksempel på det, men det kan vi egentlig skylde på VG, og derfor gir jeg også blandt faen, diskusjon.no er død, nå er det propaganda kontrollert... Om denne ikke blir sensurert så vet ikke jeg, tror det er for hot stuff
  14. Synes litt synd på søringer, så håpløs dem blir når batteriene blir utladet i en viss tid. Men, derfor har vi Nord... Hadde æ vært Diktator.. hadde stengt grensen for lengst, skilt Norge i 2, bort med søringer, eller skal jeg si, prøve kaniner? I det store bildet så er søringer bare kaniner uten kontroll over noe og enda vil de bort med bensin og diesel?... hufff, stakkars tider i vente...Forstår at enkelte vil blokkere og snakke ned på dette men, do it! Virkeligheten slår hardere.
  15. Klart det, men måten han måtte ha bruk for det kunne ha blitt misbrukt elns til mye annet.
×
×
  • Opprett ny...