Gå til innhold

Jotun

Medlemmer
  • Innlegg

    35 605
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    4

Alt skrevet av Jotun

  1. Jotun

    Tesla - kaféen

    Det er vel ikke for åoppnå målet i ettermiddag...... Men skal han få disse 1000 milliardene må de ha 10mill abbonnementer på et gitt tidspunkt. Sånn ca,
  2. Jotun

    Tesla - kaféen

    Det stuntet er nok for å oppnå målet Tesla har om 10 mill abbonnenter som er en del av pakken Musk må få til for å bli ekkelt mye rikere enn han allerede er.
  3. Så da når noen påstår noe du mener er feil så kan du heller spørre helt normalt: mener du en spesiell region? For Norge ligger over median. Er jo lov å tenke at noen har andre tanker i hodet enn dine.... For meg betyr norsk median ingenting. Og det er meget spesielt at du er så opptatt av det tallet. Skal du kjøre tankbiler mellom regionene? Du vet like godt som meg at å stenge turbinene i en region for å produsere fra en annen er utopi.
  4. Kort nummer to vil eg nå si at varierer like mye som dommeravgjørelsene ellers. Lacey sitt gult nummer to er helt hundre prosent riktig. Men allikevel helt latterlig.
  5. Eg kjører forbi magasinene hver eneste uke. Sjekk fyllingene i gravass i Sirdal. I fjor var det knapt vann hele vinteren. Samme i store deler av Sauda sine magasiner. En ting er at vi utfordrer grensene, en annen er at det ser ikke ut. Vi har ligget langt under median (Og det til tross for at median tross alt blir påvirket av årelang tradisjon for å ligge lavt i magasinene. Det er enkelt å sjekke. Det er bare å gå inn på linken du selv presenterte. Og ikke kom med norge. DRITER i landsbasis.
  6. Eg bor i region NO2. Ikke helt sikker på hvilken planet det er. Men tror det er den vi kaller for Jorden. For en dustete måte å svare på. Under median i sør ifølge forrige bilde. Eg som bor i den regionen gir da fullstendig blaffen i at din region trekker opp snittet på landsbasis.
  7. Så nå er det ikke krise at vi ligger langt under median? Nå er det faktisk normalt å ligge under median? For nå ville det vært dumt å ligget litt over median i periodene der det høljet ned, slik at vi kunne tære på den bufferen istedetfor å risikere å havne ut slik vi har gjort hvert år de siste årene. Skåltomme magasiner utpå vinteren.....
  8. Problemet er at det gis ikke to gule for drøying. Dermed er straffen minimal. Å være en eller to spillere mindre i tjue tretti minutter vil nok ikke motivere til drøying og tull.
  9. Skriver ganske mye feil til å ha engelsk som førstespråk han derre presidenten?
  10. Jotun

    Elbil-tråden

    Husker enda hyundai kona som tok 10k for takluke som ekstrautstyr på elbil varianten og 4k på bensin varianten. Utenom drivverk var det så godt som identiske. Nissan var også ekstreme på ekstra utstyr.
  11. Det som forundrer meg er at de tydeligvis har gjennom lokale idioter i alle ledd..... Skremmende
  12. De har vel fått så mye subsidier som de klarer å skrape til seg tenker eg. Ufattelig mye penger sendt ut av landet...
  13. Jotun

    Manchester United

    Smålig kort av dommeren på slutten der. To minutt etter forrige.
  14. Jotun

    Manchester United

    Hjelpes for en start....... Men man kan vel ikke forvente noe høyere nivå enn fjerdeklasse fotball av dette laget?
  15. Forstår Slot veldig godt eg. De MÅ snart innføre andre straffer enn gult og rødt kort. Ta jukserne med 10/20 minuttere eller straff i senere kamper. Samme gjelder ordinær drøying.
  16. Jotun

    Manchester United

    Pokker..... Han kunne holdt ut lenge nok til at vi ble kvitt han her 🫩 https://www.fotmob.com/embed/news/01kef4pmgz1k-‘The-Situation-Is-Different’—How-Ruben-Amorim’s-Man-Utd-Exit-Impacts-Joshua-Zirkzee-Future?utm_medium=share&utm_source=fotmob
  17. Slår de ikke denne versjonen av liverpool grundig så kan det nesten bare være.....
  18. Jotun

    Manchester United

    Men dægern døtte Lacey.......
  19. Jotun

    Manchester United

    Såg ikke Leeds kampen der Zirkzee tydeligvis var tilnærmet Messi, men hva den fjotten har utpå banen her å gjøre fatter eg ikke. Er så DRITT lei den dokosten.
  20. Skulle trodd han hadde bevist det han trengte ja....
  21. Jotun

    Manchester United

    Er redd det blir en kortsiktig løsning....
  22. Jotun

    Manchester United

    Så Fletcher er interim manager for en interim manager? Det er stilig
  23. Jotun

    Manchester United

    Tenkte mer på spillere. Men er nok mest sånn bias sak at man føler det. Guttungen sender melding hver eneste gang en spiller gjør noe fornuftig som har vært i United før 🤣
  24. Jotun

    Manchester United

    Og som de fleste som forlater United skuta så ankommer han nok en ny klubb og gjør suksess.....
×
×
  • Opprett ny...