Vegard_Haug Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Sony har ingen planer om å slippe safarispillet Afrika i Europa. Les mer
S-r-ex Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Og hvor lenge har ikke Europa vært kjipern når det gjelder spill? De kommer senere, er dyrere, eller så kommer de ikke...og om de kommer så er det inngått et kompromiss om gjør at vi får mindre ekstra-innhold så franskmenn og tyskere kan spille på sitt språk fordi de ikke lærer ungene engelsk, noe vi her i lille Norge må betale dyrt for, både med ofring av innhold og økonimisk...*sukk*
Skogslik Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Kommer det til Afrika da? xD litt merkelig hvorfor det ikkje komemr her egentli.
Ted Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Gjør ingenting om det kun kommer til Asia, bestiller det bare på ebay uansett hvis det viser seg at dette spillet er verdt å prøve.
NightReaper Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 (endret) Hvis det bare kommer i Japan så tviler jeg på at man kan velge engelsk som språk. Hvis ikke dere er noen kløppere på japansk da. Endret 28. mai 2008 av NightReaper
-Mr.T- Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 (endret) Om spillet KUN blir utgitt i Japan så må vel de som har tenkt å importere småpusse japansken sin, vil jeg tro... Men, time will show. Edit. Må være mere grundig i fremtida når jeg leser gjennom en tråd ... Endret 28. mai 2008 av -Mr.T-
UrgeLoL Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 En talsmann fra Sony har nå sagt til Eurogamer at de ikke har planer om å slippe spillet i Europa. Utover det var det ingenting talsmannen ville si om Afrika, bortsett fra at det fortsatt er under utvikling og skal utgis i Japan. Gamespot spurte en representant for Sonys amerikanske avdeling om spillet skulle utgis i statene, men han kunne bare si at de ikke har kunngjort noe. Dermed ser det ut som Afrika foreløpig er eksklusivt for Japan. Synes nu heller det høres ut som at det kommer til hele verden. Skjønner ikke helt hva dere er nervøse for. At det ikke er noen planer for noe, betyr ikke at de ikke skjer. Spør en sony representant om det er noen planer for priskutt: Vi har ingen planer for priskutt. Neste uke annonserer Sony ett priskutt..
OscarWoHA Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Hadde aldri kjøpt det om det kom til Europa heller. Blir nok import fra USA eller Canada som 92% av spillene mine. SCEE kan legge ned og takke for seg. Helst sammen med SCEE PlayStation Store.
Stinkey Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Kanskje morderinstinktet mitt som slår inn her, men... Hvor mange vil være opptatt av å kjøre rundt i en jeep og ta bilder av dyr? Dette er jo snakk om å kjøre rundt og ta bilder... Av dyr... Som du kan gjøre i Afrika itself. Det er jo en økonmoisk sparing å kjøpe et spill hvor man gjør det, men få personer som virkelig vil dra dit og ta bilder kjøper et spill som erstatning. Hadde ikke Pokemon et lignende spill for mange år sia hvor du skulle fly rundt og ta bilder av Pokemons? Husker godt at jeg ikke skjønte poenget og at det var et fullstendig unødvendig spill. Men men. Kanskje derfor de foreløpig bare vil slippe det i Japan som har en tendens til å knipse bilder av ting og tang^^
Laland Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Kommer det til Afrika da? xDlitt merkelig hvorfor det ikkje komemr her egentli. Hva skal de med dette spillet i Afrika? Er jo bare å ta en titt ut av vinduet Hvis det er noen som har råd til en Ps3, innlagt strøm og samtidig bor rett ved løver og flodehester, that is..
ryback Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 De bør gi ut et spill hvor man skal kjøre buss rundt i Oslo og ta bilder av Vigelandsparken og ikke minste Holmenkollbakken, ettersom den skal rives/bygges om.
Nimrad Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 ps3 har sonefrie spill da:o så jeg griner ikke:P Så du leser japansk du?
Avean Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 (endret) Greit, da skal jeg utvikle verdens kuleste PS3 spill de nærmeste månedene og utenpå coveret skal det japanske flagget være med meg naken som rekker finger og sier "NOT FOR JAPANESE PEOPLE". Endret 28. mai 2008 av Avean
Stinkey Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Greit, da skal jeg utvikle verdens kuleste PS3 spill de nærmeste månedene og utenpå coveret skal det japanske flagget være med meg naken som rekker finger og sier "NOT FOR JAPANESE PEOPLE". Ikke glem å release først i Europe for å så utsette og utsette release i USA siden... Ja, trenger man noen grunn? Si bare at europa kicker USA sin ass anyday
Belzebob Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Overhode ikkje eit tap for min del. Synd for dei (om noken) som har gleda seg til dette. Ser ikkje heilt kor moroa skal komme frå i dette spelet.
Toxin Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Latterlig om det kommer til USA og ikke til Europa. Ikke det at det virker så interessant nødvendigvis, men det er latterlig at Europa skal ligge i bakevjen hele tiden. Hvorfor ikke gi ut engelske versjoner i England, Skandinavia og andre land hvor vi spiller på engelsk allikevel, så kan Tyskland og Frankrike heller finne seg i å vente..? Har heldigvis vært på Safari så slipper å gå glipp av noe det er prinsippet som gjelder! Ser ikke hvorfor dette bare skal utgis i Japan egentlig, greit nok med endel sære spill osv, men finnes sikkert dem som liker dette (folk kjøper jo alt fra deerhunter til fiskespill så hvorfor ikke?)
S-r-ex Skrevet 28. mai 2008 Skrevet 28. mai 2008 Hvorfor ikke gi ut engelske versjoner i England, Skandinavia og andre land hvor vi spiller på engelsk allikevel, så kan Tyskland og Frankrike heller finne seg i å vente..? Enig! Om soppskælene sør for den dansk-tyske grensa på død og liv MÅÅÅÅ spille på morsmålet, for de jaggu se til å vente, evnt. at man gir ut en engelsk på verdensrelease og en morsmål-utgave når den er ferdig i de landene....Eller så kan skolevesenet i aktuelle land faen se til å gi ungene obligatorisk engelsk fra andre klasse som her til lands, så slipper vi det problemet i det hele tatt! Om franskmenn nekter, kan de få en rap med spanskrøret. Var i Roma for et par år siden, var omtrent bare turistguider og på politistasjonen de snakket gebrokkent italish...be til gud for internasjonalisering... Og apropos dette, hvorfor...hvorfor må franskmennene ha denne kødden på MGP som leser opp land og poeng på fransk??? "La Russie, douze points! La Russie, douze points! La Russie, douze points!" Hvorfor kan ikke vi ha en kis som leser opp på norsk når franskmenn får det? "Russland, tolv poeng!" Og svenskene, og danskene, og tyskerne, italienerne, spanjolene, portigiserne, og nederlenderne, og belgerne, polakkene, finnene, russerne....
Anbefalte innlegg