Gå til innhold

Hva skal jeg gjøre imens min 360 er ødelagt


MrCoolGuy

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Ok 360en min er ødelagt g har vært det siden 26.januar. Jeg har ventet en del på 360en min nå og vet ikke helt hva jeg sakl gjøre i mellomtida. Jeg har meldt meg på Paintball-lag og skal dit på lørdag og i dag drar jeg til Sarpsborg med familien. Problemet er skoledagene. Jeg kommer hjem, gjør lekser og sitter på ræva mi og vet ikke hva jeg skal gjøre, de fleste vennene mine bor 4 km unna. Hjelp meg!! :cry:

Endret av MrCoolGuy
Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet-uVTr2vDm
Skrevet

Du sitter vel på en pc nå.

Jeg ville spilt noen småspill.

Da jeg bodde uten internett en måned spilte jeg transport tycoon f.eks.

Ellers har jeg spilt spill som diner dash, faktisk veldig morro.

 

http://www.1startside.com/spill/?spill_id=hot_dog_bush

 

prøv det, sykt avhengighetsskapende!

Skrevet (endret)

Haha! For ett utrolig teit spill.. :p

Er vel sikkert ikke så mange skoledager igjen nå før du får den igjen.. Litt trøst skal man få.. :)

Endret av Pebble
Skrevet (endret)
Ok 360en min er ødelagt g har vært det siden 26.januar. Jeg har ventet en del på 360en min nå og vet ikke helt hva jeg sakl gjøre i mellomtida. Jeg har meldt meg på Paintball-lag og skal dit på lørdag og i dag drar jeg til Sarpsborg med familien. Problemet er skoledagene. Jeg kommer hjem, gjør lekser og sitter på ræva mi og vet ikke hva jeg skal gjøre, de fleste vennene mine bor 4 km unna. Hjelp meg!! :cry:

 

Besøk oss på www.spillarkivet.no :new_woot: hehe

 

Hvis du er veldig avhengig av å spille kunne du kjøpt deg en ny 360 på Elkjøp og benyttet deg av 30-dagers-returretten dems. Om du ikke har råd til det så finnes det mange morsomme PC-spill som er helt gratis.

 

Her er det noen. Brobyggerspillet der er ganske artig.

http://www.bridgebuilder-game.com/

Endret av Spillarkivet.no
Skrevet (endret)

Kjøp deg PS3!!

 

Jeg har selv en 360 som har vert vekke soon 3 uker og har PS3 og Wii fra før av

Eller du kan ta å kjøpe en 360 hos elkjøp og levere den før 30dagers returetten dem har ;)

Jeg kjøpte en idag ;) så skal nok levere den når jeg får den andre tilbake!

Endret av Toman85
Skrevet

Heng deg... (neida)

 

Internettet er proppfult av morsomme spill du kan spille. 123spill.no har faktisk overraskende mange morsomme spill.

Ellers kan du laste ned noen av Rockstar sine tidligere klassikere på http://www.rockstargames.com/classics. Deriblant GTA og GTA2.

Det aller første Command & Conquer-spillet er også gratis nå: http://files.filefront.com/Command+and+Con...;/fileinfo.html.

ScummVM er et program som kan lastes ned gratis. Med det kan du spille freeware-klasikkerne Beneath a Steel Sky og Flight of the Amazon Queen. http://scummvm.sourceforge.net/downloads.php

Skrevet
kjøp en ekstra 360, alltid greit med en i backup. (jeg har 3, man vet aldri når en venn kommer på besøk)

 

 

Hørt om ekstra kontroll eller :thumbup:

Skrevet

Haha så enig så enig.

 

Som noen har sagt før så anbefaler jeg å se på tv-serier. Oz, The Wire Entourage, Sopranos, Lost, Heroes eller Prison Break er de jeg anbefaler først.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...