Drunk_Panda Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 Jeg MÅ ha sure belter Dette er godteri som er tynne lange belter på om lag 20cm og 1,5cm bredde, de er i forskjellige farger; blå, brune, svarte, grønne, røde, og de er kjempe gode. De hadde det her jeg bor før, men har sluttet å selge det, og jeg ville gjerne ha vist hvor jeg kunne bestille sånt på nettet. Noen som vet om noe?
dysfunctional Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 Skulle gjerne likt å visst det jeg også, de er dritgode
Programvare Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 Jeg aner ikke riktig, men det er kanskje mulig å bestille fra mix hvis du ringer dem. http://www.mix.no/
Drunk_Panda Skrevet 30. november 2007 Forfatter Skrevet 30. november 2007 faen Ringte dem De stengte 4
Tunky Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 Sånne ruller? Det har de hvertfall i smågodthylla på Coop Obs her i byen.
DeadManWalking Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 Sånne ruller? Det har de hvertfall i smågodthylla på Coop Obs her i byen. Second that! De er god, jeg har Coop Medlemskort også.
Drunk_Panda Skrevet 30. november 2007 Forfatter Skrevet 30. november 2007 joa er vel noe av det samme, men tenker på de du kan kjøpe i svære esker som ligger en og en. De fins som sagt i alle mulige farger.
Jon@s Skrevet 1. desember 2007 Skrevet 1. desember 2007 ta en tur til sverige så finner du det nok i noen av godteributikkene på grensen.
Vertical^ Skrevet 2. desember 2007 Skrevet 2. desember 2007 (endret) En ting man ikke må gjøre med sånne belter: Spis ikke altfor mye! Tunga blir sår, og det er leit og spise mat i ettertid. Endret 2. desember 2007 av Spirit99
Drunk_Panda Skrevet 3. desember 2007 Forfatter Skrevet 3. desember 2007 har aldri opplevd at tunga blir sår, men har opplevd andre ting som jeg ikke skal nevne her, lol
Vertical^ Skrevet 4. desember 2007 Skrevet 4. desember 2007 har aldri opplevd at tunga blir sår, men har opplevd andre ting som jeg ikke skal nevne her, lol Spis en hel rull, på 10-15 minutter ,så kjenner du det godt etterpå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå