Simenrf Skrevet 7. februar 2008 Forfatter Skrevet 7. februar 2008 Fordi det er veldig godt! Og man blir mer våken av det! Noen som vet om noen lister over hvilket land som selger visse energidrikker
Simenrf Skrevet 10. februar 2008 Forfatter Skrevet 10. februar 2008 Selger de like mange energidrikker i Danmark som i Norge? Eller fler? Har bare sett burn, battery og cult i Danmark. Akkurat som Norge har tre stykker burn, battery og shot. Selger de flere?
TheNarsissist Skrevet 2. august 2008 Skrevet 2. august 2008 Vil ha Red Bull i Norge! Noen som blir med på å lage en Facebookgruppe? Var jo noen som gjorde det med Urge.
Liberalistiske Samebror Skrevet 2. august 2008 Skrevet 2. august 2008 (endret) Redbull er ulovelig, tror neppe staten bryr seg om Facebook og hvertfall ikke kongen som legger til og fjerner lovene Endret 2. august 2008 av samebror
Insomniatic Skrevet 3. august 2008 Skrevet 3. august 2008 Alle energydrikker jeg har smakt smaker det samme: Guarana. Hvorfor kan ikke de som lager dem la de smake noe annet?
manet44 Skrevet 4. mars 2009 Skrevet 4. mars 2009 Skal arrangere et lan, og lurer på hvordan mulighetene for å slege Red Bull der er. Visst jeg får tak i Red Bull, er det da lov til å "gi" dette med på kjøpet, visst noen f.eks. kjøper en tyggis til 25 kr?
manet44 Skrevet 4. mars 2009 Skrevet 4. mars 2009 det er fortsatt ulovlig... Ble ikke dette gjort på TG elns, for noen år siden?
Mchansern Skrevet 4. mars 2009 Skrevet 4. mars 2009 Varen du gir ut gratis er jo ulovlig i Norge. Så jeg kan ikke se noen grunn til at det skal bli lovlig dersom de kjøper en pakke tyggis sammen med den? Satt på spissen: Hvis du kjøper en pastilleske så får du med 0.5g Hasj. Skjønner at dette er et dårlig eksempel, men allikevel ser jeg ingen grunn til at dette skal være lovlig.
plaskedamm Skrevet 4. mars 2009 Skrevet 4. mars 2009 hvorfor selger de ikke MAGIC i norge,de selgte den visst i sverige før,meget god drikk?
Totenkopf Skrevet 5. mars 2009 Skrevet 5. mars 2009 Skal arrangere et lan, og lurer på hvordan mulighetene for å slege Red Bull der er. Visst jeg får tak i Red Bull, er det da lov til å "gi" dette med på kjøpet, visst noen f.eks. kjøper en tyggis til 25 kr? Sikkert ikke lovlig, men jeg tviler på at noen kommer til å bry seg.
Sameboe Skrevet 6. mars 2009 Skrevet 6. mars 2009 Alle energydrikker jeg har smakt smaker det samme: Guarana. Hvorfor kan ikke de som lager dem la de smake noe annet? Vel nå har den kommet! PureRush smaker ikke kun Guarana!
VarCon Skrevet 10. mars 2009 Skrevet 10. mars 2009 Sobe Rød (husker ikke hva det sto på den) smaker ikke guarana, men heller skogsbæryogurth. Litt merkelig smak egentlig. Dog de selger den kun på butikker som Ultra, Obs etc.
Dynejonas Skrevet 14. mars 2009 Skrevet 14. mars 2009 Digger den gule, det er helt klart best av de to. Genial å blande drinker med også. Kom hjem fra svergie med et brett Monster i stad. Testet den nå og det var god smak. Annerledes enn de fleste, søtere ettersmak.
Sameboe Skrevet 14. mars 2009 Skrevet 14. mars 2009 Sobe Rød (husker ikke hva det sto på den) smaker ikke guarana, men heller skogsbæryogurth. Litt merkelig smak egentlig. Dog de selger den kun på butikker som Ultra, Obs etc. Har da funnet den på Meny og Spar...
Totenkopf Skrevet 14. mars 2009 Skrevet 14. mars 2009 Sobe Pure Rush blir solgt omtrent overalt i Stavanger i hvert fall.
JKJK Skrevet 14. mars 2009 Skrevet 14. mars 2009 (endret) hvorfor selger de ikke MAGIC i norge,de selgte den visst i sverige før,meget god drikk? HÆ ... du kan ikke være gamle gutten. Dessuten så heter det "solgte". Magic var den første energydrikken jeg fant i butikk i Nord-Trøndelag. Og etter kom dark dog diltende (som forøvrig er genial på liten gul søt flaske). Husker ikke når jeg så den sist dog ... Forøvrig synes jeg det burde være flere sukkerfrie energydrinker. Slik at vi med diabetes også kan nyte smaken. Endret 15. mars 2009 av JKJK
thesinner Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 Sukk. Jeg savner Dark Dog. +1. Likte også veldig godt Bawls Guarana, men den er visst umulig å få tak i lenger...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå