Neppe Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 (endret) Jeg er nok ikke den eneste som ser meg litt lei på de samme gamlene vitsene som du har lest mange ganger før. Det er nok ikke lett å finne på en god "lang" vits helt på egenhånd. Men la oss prøve med korte. Prøver slik at vi setter frem en problemstilling, så venter vi til vi har et svar vi er fornøyd med. Så begynner vi samme runde om igjen med en ny. Så da starter jeg med en med et spørsmål, som må ha et humoristisk svar. Hva sa den ene spikeren til den andre Forslag Jeg er så stiv Neppe Jeg får den ikke inn Equerm Ser ut som vi blir sittende her en stund DemoniZer Ja der traff du virkelig spikeren på hodet.. DemoniZer Hvor er en skrue når man trenger en? Den Store P Jeg vurderer å ta hull i hodet, og begynne som nål Melfaction Jeg er skeiv... Poor Leno Endret 20. juni 2007 av Neppe
Neppe Skrevet 20. juni 2007 Forfatter Skrevet 20. juni 2007 "Ser ut til at vi blir sittende her en stund" 8903274[/snapback] Den var ikke så værst.
DemoniZer Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 Neppe: Måtte tenke litt Har en ny.. "Ja der traff du virkelig spikeren på hodet.."
Melfacion Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 "Jeg vurderer å ta hull i hodet, og begynne som nål"
DemoniZer Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 "Jeg vurderer å ta hull i hodet, og begynne som nål" 8903334[/snapback] Emo-spiker!
Neppe Skrevet 20. juni 2007 Forfatter Skrevet 20. juni 2007 Hva med en slik standard Matrix. "You all look the same to me"
DemoniZer Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 (endret) Hva med en slik standard Matrix. "You all look the same to me" 8903420[/snapback] Haha, ganske så god den. Skal vi bevege oss bort fra spiker-emnet eller skal vi fortsette med noe slikt som.. "(...) og så hørte jeg et stort smell, og når jeg snudde meg tilbake så var han borte.." Endret 20. juni 2007 av DemoniZer
Neppe Skrevet 20. juni 2007 Forfatter Skrevet 20. juni 2007 Eller noen kan finne på nytt tema, så skal jeg legge til det. Synes den "Jeg er skeiv" var best. Dobbeltmoral er så genialt.
DemoniZer Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 "Hva sa den ene X til den andre?" syntes jeg vi skal fortsette med.. Hva sa den ene røyken til den andre? - Du gikk opp i røyk - Der røyk den sjangsen - Du er så giftig (grr) - Du dreper meg!
Roiku Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 "Ser ut som vi blir sittende her en stund" var den eneste morsomme synes jeg. Fortsatt litt tørr, men det er jo en egen stil i seg selv.
Emancipate Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 Hva sa den ene spikeren til den andre - Og så kom han inn på indre bane og kastet armen i svingen før han stormet opp langsiden! (Spiker uttales som speaker.) Hva sa den ene røyken til den andre? - Det lukter røkelaks her! - Jaja, man må vel svelge noen Cameler - Jeg er så tent på deg - Du har et lyst hode - Har du draget? - Kjenner du suget? Røyk 1: Hvorfor er du i biter? Røyk 2: Jeg er røket! Røyk 1: Hei Røyk 2: HÆ Røyk 1: Hei!! Røyk 2: HÆÆÆÆÆ! Røyk 1: Hører du ingen ting eller? Røyk 2: Nei, jeg har filter
Emancipate Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 Er det poeng til den med beste forslaget? 8903721[/snapback] Poeng til den vitsen med best poeng!
Roiku Skrevet 20. juni 2007 Skrevet 20. juni 2007 U can't touch thisStop... Hammer time! 8904618[/snapback] Den må du ha lest et sted. Innrømm det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå