krister461 Skrevet 15. april 2007 Skrevet 15. april 2007 Hei, lenge siden jeg har lagt ut et bilde for kritikk, men tenkte å prøve med dette... Vad tycks?
Onkel Skrevet 15. april 2007 Skrevet 15. april 2007 Veldig bra, gidder ikke småpirke på detaljer når resten er så uttrykksfullt.
awesnes Skrevet 15. april 2007 Skrevet 15. april 2007 Vil vel tippe på at småpriket var at potene manglet. Jeg savner hele bikkja i bildet, og kanskje en cm. mer luft til høyre. Ellers var det veldig bra!
mclp- Skrevet 15. april 2007 Skrevet 15. april 2007 enig med awesnes. Savner potene. noe som jeg syntes ødela mye av bildet. Men skarpheten og dypden i dette bildet var utrolig bra
sthlm Skrevet 15. april 2007 Skrevet 15. april 2007 Utrolig bra bilde med en god historie bak. Liker det godt i s/h. Et forslag til endring er å gjøre det om til et stående bilde ved å kutte 2 cm på venstresiden og kutte høyresiden slik at du kutter hunden i to (hørtes grufullt ut ). Ved å gjøre dette fjerner du mye uinteressant skog og fyller hele bildet med et bra motiv. Potene manglet, men det er jo allerede nevnt.
krister461 Skrevet 16. april 2007 Forfatter Skrevet 16. april 2007 Takker for tilbakemeldinger. Kunne kanskje tatt med potene, og litt mere luft til høyre, men ville være ganske tett på hunden. Prøve utsnittet sthlm foreslo, men synes ikke det ble like bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå