froZZo Skrevet 26. september 2007 Skrevet 26. september 2007 hei, jeg kunne tenkt meg å vere med i security-crew er 18 år men har ikke lappen enda, den får jeg kanskje den 2 oktober. og jeg greier ikke å komme fram før fredags kveld eller lørdags morgen. bor i hedemark. går det an å vere en kanskje hjelper eller blir det altfor mye styr for dere
L1ll36u77 Skrevet 26. september 2007 Skrevet 26. september 2007 hei,jeg kunne tenkt meg å vere med i security-crew er 18 år men har ikke lappen enda, den får jeg kanskje den 2 oktober. og jeg greier ikke å komme fram før fredags kveld eller lørdags morgen. bor i hedemark. går det an å vere en kanskje hjelper eller blir det altfor mye styr for dere 9581439[/snapback] I utgangspunktet er jeg intressert i personer som kan være dere hele perioden.
froZZo Skrevet 27. september 2007 Skrevet 27. september 2007 hei,jeg kunne tenkt meg å vere med i security-crew er 18 år men har ikke lappen enda, den får jeg kanskje den 2 oktober. og jeg greier ikke å komme fram før fredags kveld eller lørdags morgen. bor i hedemark. går det an å vere en kanskje hjelper eller blir det altfor mye styr for dere 9581439[/snapback] I utgangspunktet er jeg intressert i personer som kan være dere hele perioden. 9584636[/snapback] ok, forstår.
Jarmo Skrevet 29. september 2007 Skrevet 29. september 2007 Logistikk søker et par personer til mottak og utlevering av utstyr og varer. Klasse C og truck ønskelig. Erfaring fra lagerarbeide er stort pluss. Ta kontakt med meg eller Fubar. Mvh Jarmo
Ezequiel Skrevet 4. oktober 2007 Skrevet 4. oktober 2007 Jævlig good job av Tech-crew å ikke kunne hjelpe nybegynnere med å sette opp nettverk.. "spør noen rundt deg" GJ! :thumbsup:
AT1S Skrevet 5. oktober 2007 Skrevet 5. oktober 2007 Jævlig good job av Tech-crew å ikke kunne hjelpe nybegynnere med å sette opp nettverk.. "spør noen rundt deg" GJ! :thumbsup: 9637232[/snapback] Unødvendig... Det er som regel noe brukeren selv kan fikse på, som f.eks å ha en nettverkskabel koblet til switchen... "åhh, ja, må jeg ha sånn internett kabel..." Fikk den noen ganger i går.
Kenny™ Skrevet 5. oktober 2007 Skrevet 5. oktober 2007 (endret) Jammen herregud da, når du melder deg på til å hjelpe folk så skal du det, man kan ihvertfall spørre om hva problemet er og kanskje bare si hva man må gjøre... Endret 5. oktober 2007 av kenny-
AT1S Skrevet 5. oktober 2007 Skrevet 5. oktober 2007 De fleste gjør også det. Da har du bare vært uheldig. Uansett skal TECH:Support hovedsaklig hjelpe med nettverksrelaterte problemer. Hvis de har tid er muligheten der Men hallen er full av folk som kan veldig mye IRC is your friend
the_fire Skrevet 7. oktober 2007 Skrevet 7. oktober 2007 Jævlig good job av Tech-crew å ikke kunne hjelpe nybegynnere med å sette opp nettverk.. "spør noen rundt deg" GJ! :thumbsup: 9637232[/snapback] Unødvendig... Det er som regel noe brukeren selv kan fikse på, som f.eks å ha en nettverkskabel koblet til switchen... "åhh, ja, må jeg ha sånn internett kabel..." Fikk den noen ganger i går. 9641190[/snapback] Hehe, hadde ikke Aidskake en moro greie på akkurat det der? Hørte noe om stikkontakt og TP-kabel
theoriginalAidskake Skrevet 7. oktober 2007 Skrevet 7. oktober 2007 Hehe, hadde ikke Aidskake en moro greie på akkurat det der? Hørte noe om stikkontakt og TP-kabel 9658700[/snapback] Oh dont you go there!
Håvard Skrevet 8. oktober 2007 Skrevet 8. oktober 2007 Hehe, hadde ikke Aidskake en moro greie på akkurat det der? Hørte noe om stikkontakt og TP-kabel 9658700[/snapback] Oh dont you go there! 9658761[/snapback] Jaja, Ida... Trådløst er kult?
JensFolland Skrevet 8. oktober 2007 Skrevet 8. oktober 2007 Vil bare gi honnør til Narnia (Care crew) som passet på meg der jeg satt ensom og forlatt på posten min etter 14 timers jobbing, og kom innom med både Kaffe og kos.. Tl;dr: meg ---------> <---------- Care og, litt ekstra Til Care tøsa mi da
Mato Skrevet 4. desember 2007 Skrevet 4. desember 2007 Noe status på Attestene ? jeg har iverfall ikke sett eller hørt noe . og intran er jo så godt som død .
I.A.G. Skrevet 22. desember 2007 Skrevet 22. desember 2007 Noe status på Attestene ? jeg har iverfall ikke sett eller hørt noe . og intran er jo så godt som død . ETV sine skal visst være sendt til HW for utskrift/bearbeiding, så håper vi får dem snart. Vet ikke hvordan det er med de andre...
Anbefalte innlegg