medlem-102525 Skrevet 17. januar 2007 Skrevet 17. januar 2007 (endret) JESS!! STONEGARD kommer til Namsos! Den bittelille bygda der JEG bor!! Det er så utrolig fett! Fikk det bekrefta idag! Foresten, hvis noen var interesserte, kommer de til Rockfestivalen 10. Mars. edit: emnefelt forandret Endret 18. januar 2007 av macfjott
vargaz Skrevet 18. januar 2007 Skrevet 18. januar 2007 Vell, etter min mening lite å hoppe i take for... :\ rockfestivalen er jo litt sweet... men ellers... neh.. hvem er stonegard?
medlem-102525 Skrevet 18. januar 2007 Forfatter Skrevet 18. januar 2007 Vell, etter min mening lite å hoppe i take for... :\ rockfestivalen er jo litt sweet... men ellers... neh.. hvem er stonegard? 7747583[/snapback] What?! Du må jo hvite hvem de er! Dritbra norsk metal-band. Du bør skjekke de ut!
Khalifen Skrevet 18. januar 2007 Skrevet 18. januar 2007 Tøft. Vil at de skal komme tilbake til Lillhammer jeg. Har sett de to ganger før, og de er drittøffe live. Anbefales.
V-by Skrevet 18. januar 2007 Skrevet 18. januar 2007 Digger de Var på øya da de spilte der, sto helt foran, på mitten, og fikk tak i ene plekteret som ble slengt ut. Men kom meg ikke ut igjen, for da skulle mætti folk høre på satyricon, og jeg ble ståendes der
martbo Skrevet 18. januar 2007 Skrevet 18. januar 2007 Emnefeltet er endret, fordi det var alt for mye bruk av store bokstaver. Vennligst begrens dette neste gang.
Heilage Skrevet 18. januar 2007 Skrevet 18. januar 2007 Din heldige lille sosialistjævel. Jeg vil se Stonegard.
vargaz Skrevet 19. januar 2007 Skrevet 19. januar 2007 Dere snakker jo veldig varmt om dem... hm.. Young Lust, hvor er det de skal spille? Forresten, går du i paralell klassen til brødrene mine?
medlem-102525 Skrevet 20. januar 2007 Forfatter Skrevet 20. januar 2007 Dere snakker jo veldig varmt om dem... hm..Young Lust, hvor er det de skal spille? Forresten, går du i paralell klassen til brødrene mine? 7754624[/snapback] De skal spille på Lagre', under 18 konsert, og det har vært snakk om at de skal spille enda en konsert for de over 18 nede i byen også, men det er visst ikke bestemt.. Jeg går i samme klasse som tvillingene ja, hvis det er dem du mener!
vargaz Skrevet 20. januar 2007 Skrevet 20. januar 2007 hah, damn hva er det ikke jeg vet Under 18 konsert :\ uffameg... hm.. store sjanser for at jeg dropper den da jah.. blir jo bare småunger, som når Gatas parlament var i namsos det.. :/
medlem-102525 Skrevet 24. januar 2007 Forfatter Skrevet 24. januar 2007 .... Men så er det vel ingen som bryr seg så mye om hip-hop folk i Rock City heller da! Såvidt jeg hørte, var det omtrent ikkeno folk da Gatas Parlament var her! Dessuten: Hva er problemet med å se på konsert, selv om det er "småunger" der? Er det ikke nettopp _musikken_ som teller da?
Heilage Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 .... Men så er det vel ingen som bryr seg så mye om hip-hop folk i Rock City heller da! Såvidt jeg hørte, var det omtrent ikkeno folk da Gatas Parlament var her! Dessuten: Hva er problemet med å se på konsert, selv om det er "småunger" der? Er det ikke nettopp _musikken_ som teller da? 7793462[/snapback] Ikke når en haug fjortenåringer står og skriker som om det var Backstreet Boys som sto på scena.
Ed Hunter Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 Stonegard er fett! Sett dei live ein gong, warm-up for Sabbath på Koengen, Bergen. From dusk.. er eit bra album, bedre enn debuten.
vargaz Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 Enig med deg Marley der... er vel heller ikke noe servering... :\ Men er vel bare å drikke litt før man kommer, nyte medbrakt forså og dra på nach? Men 10. Mars er det kaldt, og av diverse årsaker drikker jeg skjeldent når det er kaldt ute... men vi får vel se... kanskje kommer det et par kompiser hjem på perm, så vi får se.. men tviler på at vi kommer til å dra på stonegard uansett... :\
medlem-102525 Skrevet 26. januar 2007 Forfatter Skrevet 26. januar 2007 Ikke når en haug fjortenåringer står og skriker som om det var Backstreet Boys som sto på scena. Ja, det ville jo vært forferdelig å rope på en konsert... Stonegard er fett! Sett dei live ein gong, warm-up for Sabbath på Koengen, Bergen. From dusk.. er eit bra album, bedre enn debuten. 7794444[/snapback] Jepp! Enig med deg Marley der... er vel heller ikke noe servering... :\ Men er vel bare å drikke litt før man kommer, nyte medbrakt forså og dra på nach? Men 10. Mars er det kaldt, og av diverse årsaker drikker jeg skjeldent når det er kaldt ute... men vi får vel se... kanskje kommer det et par kompiser hjem på perm, så vi får se.. men tviler på at vi kommer til å dra på stonegard uansett... :\ 7794613[/snapback] Lagre' er rusfritt. Du kan ikke drikke hverken før eller under konserten. Hvorfor skal man drikke for å nyte musikk uansett?!
vargaz Skrevet 26. januar 2007 Skrevet 26. januar 2007 Hvorfor skal man ikke drikke? tror ikke jeg hadde likt stonegard uten noe alkohol i blodet Neida, men seriøst blir sikkert en fin konsert for dere som skal dit.
medlem-102525 Skrevet 27. januar 2007 Forfatter Skrevet 27. januar 2007 Hvorfor skal man ikke drikke? tror ikke jeg hadde likt stonegard uten noe alkohol i blodet Neida, men seriøst blir sikkert en fin konsert for dere som skal dit. 7805951[/snapback] Hvorfor _skal_ man drikke? Men uansett, gleder meg!!
Heilage Skrevet 27. januar 2007 Skrevet 27. januar 2007 Ikke når en haug fjortenåringer står og skriker som om det var Backstreet Boys som sto på scena. Ja, det ville jo vært forferdelig å rope på en konsert... 7805014[/snapback] "Brøl" og "Hviiiin" er to forskjellige ting.
vargaz Skrevet 28. januar 2007 Skrevet 28. januar 2007 hehe ja marley, man kan si det treffer øret på 2 forskjellige måter...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå