STengesdal Skrevet 28. oktober 2006 Skrevet 28. oktober 2006 Heisann, skal ha meg ny lcd skjerm til pcen nå. Hva er best å spille med av WS eller vanlig? Vil ha 20'' vanlig eller en 22'' WS. Noen som har erfaring med gaming med WS?
Andreasfe Skrevet 29. oktober 2006 Skrevet 29. oktober 2006 (endret) Hva er det fetest å spille Playstation 2 eller Xbox 360 med? Widescreen eller vanlig TV? You do the math... Endret 29. oktober 2006 av Andreasfe
Feltherre Skrevet 29. oktober 2006 Skrevet 29. oktober 2006 Har selv en widscreen skjerm og syns spessilet det å se film er mye bedre
EirikLF Skrevet 29. oktober 2006 Skrevet 29. oktober 2006 Kommer ann på bruksområdet ditt. WS vil best til film, og bra i spill og, men dårlig støtte der. Vanlig er det litt bedre støtte for i spill, og egner seg nok best til vanlig desktopbruk. I dette tilfellet har jo også den vanlige bedre oppløsning, på ca. samme arial. Mitt valg falt på en 20" vanlig hvis det kan være til hjelp.
Nauz Skrevet 31. oktober 2006 Skrevet 31. oktober 2006 Som tidligere nevt er wd mye bedre å se film på. Og når det gjelder spill, så tror jeg at de fleste nye spillene som kommer vil ha bedre støtte for wd, siden det begynner å bli mer vanlig. Har selv bestemt meg for å kjøpe en 22 tommers wd skjerm. Mype pga jeg skal bruke den til å se film på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå