Gå til innhold

Half-Life 2 -Hva gjør du den store dagen - 16/11?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

-Skal på skulen klokka 0630

-Kjem heim klokka 1530

-Aktivere Half Life 2

-Spele litt Half Life 2

-Ete middag

-Spele CS: S

-Sjå på Hotel Cæsar

-Slappe av med internett

-Sove

 

:love:

Skrevet

Legge meg klokka 21:00 den 15/11 så jeg kan sove i 12 timer frem til 9:00 morningen 16/11 så jeg akkurat våkner til lanseringen. Er da utvilt til å spille ferdig HL2 på ett skift.

 

 

Eller ikke :tease:

Skrevet

Uansett når jeg legger meg på kvelden (5 på dagen, 9 på kvelden, 4 på natten osv) så sover jeg til kl. 14.00 (på fridagene) :ermm:

 

Har sittet og tenkt på om jeg skal bruke en studie dag, eller om jeg heller skal til skolen, for så å dra hjem og spille det etterpå...

Afterall: det er jo bare et spill ;)

Skrevet

- Stå opp

- stikke ned til byen og kjøpe Half Life 2

- installere og aktivere spillet

- spille

- poste tankene mine om spillet på diverse forum :)

Skrevet

Er vel hjemme ca kl 16:30, deretter skal jeg sjekke postkassen min. Har jeg fått spillet spiller jeg nok frem til kl 23-24 før jeg deretter går å legger meg. :)

Skrevet (endret)

Min opprinnelige plan var å komme hjem fra jobb klokka 1500 så spille til 2200. Men så fant jeg ut at valve hadde vært så usympatiske å gi ut spillet på mine besteforeldres gullbryllupsdag :cry:

 

Så nå blir det mere slik:

 

*Stå opp 0400 og dra på jobb

*Komme hjem 1500 og ta seg en dusj og kle på seg finstasen

*Dra til besteforeldre 1600 og spise karbonader fra et koldtbord

*Svare på spørsmål om jeg ikke skal gifte meg snart ca 1800

*Være sarkastisk mot søsteren min om røykingen hennes ca 1900

*Høre om gamle dager ca 2000

*Dra hjem ca 2100

*Spille HL2 en times tid før jeg må legge meg igjen. Opp 0400 dagen etterpå

Endret av Sjefern
Skrevet

Sjefern; artig! :)

 

Jeg har forlengst avtalt med kona at jeg kommer til å være indisponibel hele kvelden. Når man blir så gammel at man får unger, er det vel best å få de i seng først? Det spørs om jeg kan vente helt til 19.00, kanskje jeg får ta sønnen på fanget gjennom åpningssekvensen. Hvis den er like lang som i HL, kan jo det være et substitutt for barne-tv, hehe.

Skrevet

Jeg skal pugge til matte tentamen til kl 24 den 15 så legger jeg meg... står opp drar på skole.. gjør tentamen... dra hjem og spille til d svir i øyan :)

Skrevet

- Våkne opp etter Ramstein konsert

- Stikke til byen å kjøpe spillet

- Dra hjem

- Spille

- Spise litt

- Spille igjen

 

Osv.

 

Har allerede tatt meg fri fra jobb den dagen. Endelig en dag jeg ser noen grunn til å bruke fleksitid på.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...