fatsheep Skrevet 6. juni 2004 Skrevet 6. juni 2004 Det har skjedd noe veldig rart. Min PC er den eneste PCen som ikke kommer inn på www.evolveguild.com. Dette er et domene domene jeg bestilte. Alle andre får opp en liste over mapper og får opp forumet som ligger på www.evolveguild.com/forum, men jeg får enten opp at siden kan ikke vises eller msn søk. Har dere noen forklaring på hvorfor jeg ikke kommer inn? Btw. www.evolveguild.com/cpanel virker ikke det heller.
Nismo Skrevet 6. juni 2004 Skrevet 6. juni 2004 Sjekk brannmuren din. Den kan faktisk stenge noen sider. Men det er helst bank-sider (f.eks www.nor.no) Legg til "www.evolveguild.com" i trusted sites...
fatsheep Skrevet 6. juni 2004 Forfatter Skrevet 6. juni 2004 Sjekk brannmuren din. Den kan faktisk stenge noen sider.Men det er helst bank-sider (f.eks www.nor.no) Legg til "www.evolveguild.com" i trusted sites... Har ikke brannmur. La til https://www.evolveguild.com i trusted sites. Det hjalp ikke.
oycob Skrevet 6. juni 2004 Skrevet 6. juni 2004 Lenge sidn du bestillte domenet? Kan være at Tiscali er litt trege med å få oppdatert dns'en sin
fatsheep Skrevet 6. juni 2004 Forfatter Skrevet 6. juni 2004 Lenge sidn du bestillte domenet? Kan være at Tiscali er litt trege med å få oppdatert dns'en sin Det er to dager siden, men saken er at på PCen oppe i stua virker det og den er kobla på samme router.
fatsheep Skrevet 6. juni 2004 Forfatter Skrevet 6. juni 2004 Jeg kan også opplyse om at hvis jeg skriver www.evolveguild.com eller www.evolveguild.com/forum i Opera får jeg denne feilmeldingen: "Nettverksproblem"
Lautsprecher Skrevet 6. juni 2004 Skrevet 6. juni 2004 (endret) *slettet* Endret 6. juni 2004 av Lautsprecher
Gjest Slettet-10579 Skrevet 6. juni 2004 Skrevet 6. juni 2004 (endret) Sjekk brannmuren din. Den kan faktisk stenge noen sider.Men det er helst bank-sider (f.eks www.nor.no) Legg til "www.evolveguild.com" i trusted sites... Har ikke brannmur. La til https://www.evolveguild.com i trusted sites. Det hjalp ikke. La merke til S`en i URL. Kjører du SSL? http:// eller https:// ? Jeg får opp spm om brukernavn og passord ved forsøk på å åpne control panel. Listingen kommer også opp. Sitter du bak en router, eller har du aktivert firewallen i XP? Endret 6. juni 2004 av Slettet-10579
fatsheep Skrevet 6. juni 2004 Forfatter Skrevet 6. juni 2004 (endret) La merke til S`en i URL. Kjører du SSL? http:// eller https:// ? Det var noe som Options sa jeg trengte i IE. Men jeg har ikke peiling på hva SSL er engang. La etterpå inn bare www.evolveguild.com i trusted sites, men det hjalp ikke. Det virker som om det er noe med min pc slik at den ikke vil inn på siden. SOm sakt virker det på alle andre pcer og det virket så vidt det var på min også, men da jeg kom tilbake fra jobb virket det ikke lenger. Endret 6. juni 2004 av fatsheep
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå