Fragletrollet Skrevet 6. mai 2004 Skrevet 6. mai 2004 Ps. Hva er en "treneger"? En "treneger" er medlem av en stamme holder til dypt inne i bushen Botswana. Der har de til passet seg omgivelsene sine så godt at de siste generasjonene med trenegre har faktisk begynnt å gro greiner istedet for armer og ben. Men desverre er de utrydningstruet pga stadig med hogst og har hogstmennene ikke bestendig ser forskjell på en treneger og ett faktisk tre.
Laman Skrevet 9. mai 2004 Skrevet 9. mai 2004 Ps. Hva er en "treneger"? En "treneger" er medlem av en stamme holder til dypt inne i bushen Botswana. Der har de til passet seg omgivelsene sine så godt at de siste generasjonene med trenegre har faktisk begynnt å gro greiner istedet for armer og ben. Men desverre er de utrydningstruet pga stadig med hogst og har hogstmennene ikke bestendig ser forskjell på en treneger og ett faktisk tre. I hvilken tråd spurte HalTan om det?
Sneglen Skrevet 16. mai 2004 Skrevet 16. mai 2004 Huff.. Klokka er virkelig så mye at jeg kan le av hva som helst Nå lo jeg ekstra mye
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå