-k- Skrevet 26. februar 2004 Skrevet 26. februar 2004 Jeg har klokka cpu'en min for første gang. det er en amd 2ghz xp2400+...før jeg klokka lå den på ca 50 grader. har klokka den opp til 2800+ og nå ligger cpu temperaturen på tett under 70 grader. er det for mye? hvor langt kan jeg gå? og hva med spenning...hvor mange volt til cpu'n bør jeg bruke?
notarget Skrevet 26. februar 2004 Skrevet 26. februar 2004 Du burde lese guiden til overklokking på overklokking.no 70 grader er veldig mye, så du burde skaffe deg bedre kjøling ihvertfall.
Whiteshit Skrevet 26. februar 2004 Skrevet 26. februar 2004 Men før du leser overklokkingsguiden....så klokk ned igjen....ellers er kanskje ikkje sikkert du får lest den på di maskin
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå