Gå til innhold

SNIKTITT: Outriders


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har sett alle 3 community broadcasts, synes det ser ganske så ålreit ut. Loot shooter er en tricky sjanger. imo trenger de ikke gjøre så mye nytt. De må bare klare å lage det bra, med nok innhold til at det er vits å spille mer enn noen timer utti end game.

 

Skrevet

Meanwhile in Doom Eternal: Pur, fantastisk skyting.

De gamle er fortsatt eldst, og i dette tilfellet best også.

Loot er ikke problemet, problemet er at lootet er så meningsløst. Ett evig jag etter 0.1 bedre gevær. Hva er nå poenget med det?

Skrevet

Eneste Looter Shooter som har klart å fenge meg over litt lengere tid er Borderlands serien. Det er ikke så mye fokus på selve lootet, men mere historien og alle de gærne karakterene man kommer over som gjør spillene så bra. Visst fokuset kun ligger på å få bedre våpen så hadde interessen blitt borte ganske fort for min del.

Skrevet

Liker det jeg har sett så langt. Dem forskjellige klassene virker alle kule på sin måte med unik gear/stil. Historien virker også ganske bra så dette er nok et spill jeg må prøve. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...