Gå til innhold

Claudio Ranieri sparket - hva synes dere om det?


zeebra

  

39 stemmer

  1. 1. Hva synes du om sparkingen av Claudio Ranieri?

    • Sinnsykt
      11
    • Han burde automatisk hatt flere år i stolen uansett resultat, grunnet ligagullet
      6
    • Svært uheldig
      3
    • Ufortjent
      12
    • Ikke akkurat bra
      2
    • Tja
      0
    • Tatt i betraktning...
      2
    • Fortjent
      1
    • Selvsagt
      1
    • Burde vært sparket tidligere
      0
    • Annet (forklar)
      1


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi kjenner alle til historien, han tok Leicester til et umulig ligagull forrige sesong. Denne sesongen gjør klubben det bra/greit i Champions League, men svakt i Premier League.

 

Legger en poll her..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde han kommet inn i sommer hadde det vært innafor, men siden han vant gull i fjor og de fortsatt kunne fått sesongen på rett kjøl er det bare sinnsykt latterlig.

Skrevet

Riktig valg av eigarane. Det er dog patetisk av spelarane, som har vist at dei fortjener å spele i Championship. Om det er sant at spelarane bad om å få Ranieri sparka, håpar eg at dei rykker ned ved å tape alle dei resterande kampane.

Skrevet

Riktig valg av eigarane. Det er dog patetisk av spelarane, som har vist at dei fortjener å spele i Championship. Om det er sant at spelarane bad om å få Ranieri sparka, håpar eg at dei rykker ned ved å tape alle dei resterande kampane.

Unntatt mandag.

  • Liker 2
Skrevet

For min del virker det som Ranieri og Leicester har hatt mer fokus på Champions League denne sesongen og mindre fokus på Premier League. Jeg tviler på Leicester hadde rykket ned med Ranieri og de hadde god mulighet til å komme seg videre mot Sevilla i Champions League etter 1-2 tap borte mot et bra lag som Sevilla. 1-0 hjemme eller 3-1 hadde vært nok til å gå direkte videre. 2-1 ville ha gitt ekstraomganger med hjemmefordel.

 

Men hva forventer egentlig Leicester sine eiere? At Leicester skal være med i toppen i år også? Hva er poenget med f.eks å komme på øvre halvdel av tabellen og gjøre det dårlig i Champions League? Da er det vel bedre å havne på nedre halvdel og gjøre det bedre i Champions League?

Skrevet

Han burde få sittet ut sesongen og kjørt løpet helt ut i CL. De gjør det fortsatt bra i CL for å være med for første gang (dette kan ikke bemerkes nok!).

 

Håper ikke klubben oppnår en dritt med dette sjakktrekket, eller i fremtiden. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...