Gå til innhold

Står timesvis i kø for ny iPhone


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ennå tilgode og stå i kø på denne måten.

Det mest sammenlignbare må være når jeg kjøpte PS3. Da gikk jeg på Elkjøp i lunchen.

Foretrekker å bli "overrasket" av nyhetsbrev eller reklameaviser. Min nåværende telefon ble kjøpt på grunn av nyhetsbrev fra siba.

  • Liker 1
Skrevet

Har faktisk stått først i en slik kø en gang. Det gjaldt iPhone 3GS i Bodø by. Meget god stemning. Har definivt annet å sjemmes over enn den episoden. Hvis det værste man gjort er å stå i en slik kø så er man igrunn ikke såværst et menneske.

  • Liker 4
Skrevet (endret)

Hvorfor i alle dager er folk idioter fordi de bruker tiden sin og pengene slik de vil? Hvis dette gir dem glede, hvem er da dere til å si at det er idioti? Det blir for dumt å kalle dem idioter for dette.

Endret av Craxmerax
  • Liker 8
Skrevet

også reise til london for å kjøpe 6 å ikke 6s i det minste.. specs på 6`rn er jo elendige.. ja har hatt iphone tidligere, men skulle heller gått fra android til wp8.1 enn ios igjen.. fruen har 5s å det er skikkelig søppel iforhold til min s4 samsung synes jeg ..

  • Liker 1
Gjest medlem-169651
Skrevet

Jeg har aldri stått i kø for noe slikt selv, men jeg synes det blir for dumt å kalle folk idioter av den grunn.

 

Jeg vil nå si at det å bruke tusener av kroner på øl og drinker ute på byen, stå i kø på et utested og rope til hverandre selv om man står 2 cm fra hverandre for så å ta Taxi hjem for 3-400 kroner til er flere hakk mer idiotisk enn å stå i kø for å kjøpe noe man har lyst på.

 

Eller å røyke!

 

Og jeg regner med at de overnevnte aktivitetene er det opptil flere av dere som gjentar kanskje hver helg?

Gjest Slettet-lYlo5C
Skrevet

Synes litt synd på folk som er så opptatt av status og materialistisk lykke at de ofrer så mye bare for å kjøpe en telefon før andre

  • Liker 4
Skrevet

Jeg har aldri stått i kø for noe slikt selv, men jeg synes det blir for dumt å kalle folk idioter av den grunn.

 

Jeg vil nå si at det å bruke tusener av kroner på øl og drinker ute på byen, stå i kø på et utested og rope til hverandre selv om man står 2 cm fra hverandre for så å ta Taxi hjem for 3-400 kroner til er flere hakk mer idiotisk enn å stå i kø for å kjøpe noe man har lyst på.

 

Eller å røyke!

 

Og jeg regner med at de overnevnte aktivitetene er det opptil flere av dere som gjentar kanskje hver helg?

Dette blir helt feil å sammeligne drikke/festing med å ordne seg flybilleter te et annet land for å skaffe seg en telefon.. som man skal ringe/sende meldinger med! Å Det å sammenligne røykere/folk som koser seg på byen blir for teit.

 

Som sakt jeg syntes detter er galskap å idioti for en slik telefon, å e hadde heller stått i kø for nye generasjon spillkonsoller eller noe, en telefon er ikke noe "WOW, OMG, MÅ HA DET!". Vertfall ikke iphone da årets iphone var en skuffelse å farge valgene er elendige.

 

Men for all del, de må da få lov te å gjøre idiotien selv utenom å bli dømt alt for mye men i mine øyer og mange andre her ser jeg.. så er dette grøssende å se hvordan mennesker er blitt så himmla avhengig av en telefon. Husker forsatt de gode gammle tidene da telefonen skulle ha menst mulig mpx å være minst mulig.

 

Nei uff, kø for dette .. jaja kos dere med det fjaset:P God helg. Å gjør hva dere vill drikk, røyk whatever. Men ikke bli så himmla sure når vi syntes dette er teit å idiotiskt.. fordi folk har forskjellige prioriteringer. Jeg selv er mer intressert i PC deler så e handla meg GTX970 idag, men betyr ikke at jeg LØPER te nermeste butikk å skriker/gnåler om det. Bestilte det, å venter det det kommer i posten. Er absolutt ingen krise å gauling visst e må vente.

 

Utålmodige å bortskjemte.. er det man har blitt:P

  • Liker 2
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...