Gå til innhold

Logitech når en milliard


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hmm... cs på touch? noen som syns det hadde blitt vanskelig? Fant det vanskelig nok og spille kabal på tuch :p Ser for meg en 42tommer's tv og touch :p da ville man bli sliten x)

Nei vanlig mus er best i de fleste tilfeller^^ og hvist man skaffer seg touch så ville man sikkert alltid ha en mus på siden av.

Skrevet

Jeg tror nok musen vil bli mindre synlig i visse miljøer, som hos designere osv. Men gamers vil nok bruke mus en god stund til vil jeg tro. Kan ikke se for meg å spille FPS uten mus >:O

Skrevet

Jeg kjøpte en mus fra Logitech og den endte i søpla en time etter.

 

Hadde virkelig ikke fortjent å måtte sitte med en mus som lager for høye klikkelyder, når jeg hadde betalt 299,-. Dette var nesten lureri.

Skrevet

1 mrd. solgte mus, og de klarer ennå ikke lage skikkelig software til dem :thumbdown: SetPoint som i teorien kan brukes for å gi knapper forskjellig funksjon i forskjellige spill, funker i hvertfall helt elendig på min G5, og jeg kan si at dette ikke akkurat er et enestående tilfelle. :hrm: Om det fungerer eller ikke ser ut til å være veldig tilfeldig, alt etter i hvilket humør det er i. :hmm:

Skrevet

jeg har hatt min i 7 år nå.

 

bare se på alt man bruker musen til. hvordan kan man erstatte alt dette.

 

og noen jobber med å koble hjerne bølgene til pcen

det ser ut til å fungere faktisk

Skrevet

selv slutta jeg å bruke logiteck når jeg innså at musene deres ikke varer lenge , det blir alltid noe feil på dem, kabelbrudd eller generell funksjonsfeil , de slutter alltid å virke etter en stund, nå kjøper jeg koreanske muser på chlas ohlson, den har fungert fint i over ett og ett halvt år. a4teck x7

Skrevet
selv slutta jeg å bruke logiteck når jeg innså at musene deres ikke varer lenge , det blir alltid noe feil på dem, kabelbrudd eller generell funksjonsfeil , de slutter alltid å virke etter en stund, nå kjøper jeg koreanske muser på chlas ohlson, den har fungert fint i over ett og ett halvt år. a4teck x7

Jeg vet ikke hva du har vært borte i fra logitech, men jeg har hatt mus av forskjellig slag, og prisklaser, og hittil er logitech MED LEDNING det eneste jeg har vært fornøyd med.

Min MX518 er på vei inn i sitt 5. år nå, og fungerer fortsatt fint, men understellet begynner å bli slitt, så det blir enten ny bein på den, eller ny mus på meg i januar tenker jeg. Da blir det enten mx518, G5, eller en Kone.

Skrevet

Jeg foretrekker å ikke ha et lag med fett mellom skjermen og øynene mine. Touch er greit til sitt bruk, men å lese på en uklar skjerm er ødeleggende for synet. Fingrene av fatet!

 

Det er ikke dermed sagt at det ikke finnes alternativ til musa. Men den funker nå til sitt bruk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...