Gå til innhold

hvilke filmer syntes du er bra?


fugletiteren

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Rush Hour filmene er jeg veldig glad i og de har action og humor. Men det er ikke sikkert de passer som iPod-filmer. Selv har jeg bare Scary Movie 3 og Wedding Crashers på iPoden.

Skrevet
Rush Hour filmene er jeg veldig glad i og de har action og humor. Men det er ikke sikkert de passer som iPod-filmer. Selv har jeg bare Scary Movie 3 og Wedding Crashers på iPoden.

liker også ruch hour filmene :D de er på ipoden nå :D

Skrevet

Det beste er vel å ha filmer som bare er morsomme, hvis man har dem på iPoden ser man kanskje ikke hele filmen, men bruker den bare som tidsfordriv på toget e.l. Derfor vil man ikke ha filmer som man må sette seg veldig inn i og tenke mye, osv., etter min mening.

Skrevet

Vel de jeg vil anbefale er:

- (Action) The Dark Knight

- (Komedie) Liar Liar

- (Thriller) The Prestige

- (Drama) The Shawshank Redemption

- (Krig) Saving Private Ryan/Enemy at the Gates (som Lefse forslo).

- (Sci-Fi) Star Wars (I-VI)

Skrevet

Filmar eg meinar du bør sjå:

 

- Fight Club (Verdens beste film/Action/Thriller)

- Reservoir Dogs (Action)

- Sin City (Action)

- Snatch (Verdens beste komedie)

- The Silence of the Lambs (Thriller)

- Seven (Thriller)

- American History X (Drama)

 

Fantastiske gode filmar alle saman! :thumbup:

Skrevet

Det eg tykkjer har vore best å sjå på iPod er animerte TV-seriar som The Simpsons, Futurama, South Park, Family Guy. Dei varar passe lenge, og det gjer ikkje noko om ein vert forstyrra eller må skifta buss. Eg tykkjer også det er betre å sjå på teikningar enn 'levande' film i det formatet. Men no er kanskje iPod Touch-skjermen større og betre enn min gamle 5g.

Skrevet
det er jo best med tegneserier ja :D

noen som vet om noen serien som varer ca 30 min?

det passer perf for båten :D (nesodbåten his noen lurte :p )

 

Legg inn to pausar på tre og eit halvt minutt kvar, så varer alle seriane eg lista opp i 30 min. Du kan smuglesa avisa til naboen eller sjå på den søte jenta/kjekke guten som sit framfor deg, på same plasse kvar dag og som du aldri tør prata med. Takk og lov har du ein episode av Futurama å venda tilbake til.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...