Gå til innhold

Millwall Brumunddal

Medlemmer
  • Innlegg

    288
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Millwall Brumunddal sine prestasjoner

184

Nettsamfunnsomdømme

  1. Negative ord om Martin Ødegaard her inne har gått meg hus forbi, så fint om du kan referere til et eller flere slike innlegg. Hat? Nja, hat er et ganske sterkt ord. Avskyr, kanskje. Edit: Og jeg har ingenting negativt å si om Martin Ødegaard. Pappagutten fra Bryne syns jeg bare er en ekling.
  2. Pinlige greier. Det så lovende ut de første tjue minuttene da spillerne virket sultne på seier. Etter det ga de mer eller mindre opp og Swansea vant fortjent. Det må bli noen forandringer mot Lincoln, for dette var trist. Lisbie fremsto som en amatør og Sturge ville også ha godt av en pause, nå som Doughty er tilbake. Cundle inn i 10`er-rollen og Neghli på kanten kunne jeg godt ha tenkt meg.
  3. Ny uke, nye muligheter. Mot Lincoln på lørdag forventer jeg tre poeng, men kampen mot Swansea i kveld blir tøft. Svanene er i storform om dagen og er serieleder. JOT er tilbake på høyrebacken, mens Arconte fikk seg en smell mot Preston og blir erstattet av Sykes. Ellers uforandret. Marschall Osei-Tutu - Taylor - Cooper - Sturge Mazou-Sacko - Metcalfe Sykes - Neghli - Lisbie Dykes COYL!
  4. Hvorfor skal jeg oppgi en grunn for noe jeg ikke er? Jeg er ikke bitter på pappagutten. Jeg syns bare at han er en umoralsk dritt. Og nei, jeg mener ikke at pappagutten skal fratas friheten til å kjøpe hus pga det eierne har drevet. Men når du ser hvilken situasjon Team 114 er i nå, syns du det var særlig smart av han å kjøpe en luksusbolig der eierne er fra? Det syns ikke jeg. Ellers trodde jeg ikke noen norsk fotballspiller kunne bli mer pappagutt enn Tore Andreas Gundersen. Hvor feil jeg kunne ta.
  5. Om dette var noe pappagutten gjorde frivillig, er jeg usikker på, men det blir uansett bare spekulasjoner. Og dersom han gjorde det frivillig, var det jo ikke særlig smart av pappagutten å kjøpe hus i Abu Dhabi. Siden Abu Dhabi er det forferdelige regimet som eier Team 114. Jeg har nå sagt mitt rundt dette. Bare fortsett å forgude pappagutten, dere. Ha det.
  6. Alle gærningene som kaller folk for rasister bare fordi de er kritiske til innvandring.
  7. Sikter du til meg? I så fall er du på ville veier. Jeg er overhodet ikke sjalu på folk som ikke eier skam. Jeg er overhodet ikke sjalu på en pappagutt som har mistet fornuften helt.
  8. Syns du virkelig med tanke på hvordan situasjonen er i Manchester City aka 114 FC at dette var et sjakktrekk av Haaland? Bare lurer siden det virker som det er deg revnende likegyldig. Selv blir jeg skamfull. Skamfull og kvalm.
  9. Litt på siden av hva som var intensjonen med tråden, kanskje. Men dette gjør meg kvalm 🤮🤮🤮🤮 Når det kommer til jærbuer har jeg akkurat nå mer respekt for folk som Merete Hodne og Tommy Høiland enn denne motbydelige, ekle, ufyselige pappagutten.
  10. Herlig! Jenson Metcalfe med seier mot sin tidligere sjef. Men alt i alt var dette en trist kamp fra begge lag, tror ikke noen så for seg at det skulle bli mål i denne kampen. Lenge så det ut som vi hadde brukt opp all energien fra Boro- og Wet Spam-kampene og vi måtte vente enda et par uker på at spillerne skulle vise hva de virkelig kunne. Et godt tegn med tre poeng på en dårlig dag, dog. WE ARE MILLWALL!!!!!! WE FEAR NO FOE!!!!!!!!
×
×
  • Opprett ny...